Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet odabent? A barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet odabent? A barátommal szexeltünk 3 hónappal ezelőtt, gumi nélkül csináltuk, és belém élvezett. Nem szedek tablettát. (tovább lent)

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benn, hogy nem vagyok terhes, de ez alatt a 3 hónap alatt sokan mondták már, hogy mintha meghíztam volna, ez mellett volt, hogy rosszul voltam, hányingerem volt. Mi történhetett? Elkaptam talán valami fertőzést? Az óta nem mertünk lefeküdni, hátha valami baj van.


Kérlek komolyan válaszoljatok.

15/L


2010. aug. 24. 20:57
 61/108 anonim ***** válasza:
fuuck akkor szerinted a nődoki mire való. Annyira mérgel az ilyen. Én is ideges voltam, mert párszor csináltuk gumi nélkül, de nem élvezett el bennem, és jééé NEGATÍV LETT AZ A KIB*SZOTT TESZT..................SZERINTED??????????
2010. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/108 anonim ***** válasza:

Legalább eggyel kevesebb érettségiznek és felvételiznek és nekem lesz helyem az egyetemen.


Ja és kezd el pelenkára félre tenni.

2010. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/108 anonim ***** válasza:
Na ide figyelj,ha kamuzol akkor menj a fenébe,de ha igazat beszélsz akkor inkább vállald be hogy anyukád leordítja a fejed minthogy ÉLETED VÉGÉIG gondoskodj valakiről,mert a gyereknevelés ezzel jár.Plusz ha ennyire összevissza jön meg a menzeszed terhességtől függetlenül menj el nőgyógyászhoz mert ez nem normális.Plusz egy teszt ára semmi ahhoz képest amennyibe egy gyerek nevelése, etetése,gyógyszereztetése kerül.
2010. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/108 A kérdező kommentje:
Úgy utálom, ha valaki nem hiszi el a másiknak amit ír/mond.. :/ Főleg, hogy igaz..
2010. aug. 24. 21:26
 65/108 anonim ***** válasza:
62%
menj ki a vonat elé. mikor gyorsan közeledik feléd. az meg biztos h kamu, h a nagynénédnek nem született gyereke és mégis pozitiv volt. azt kellett volna ird h negativ volt és mégis születtett, mert ha a teszt pozitivat mutat, ak 99% h igaz, viszont ha negativat, ak az kb 50-80% h ugy is van
2010. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/108 anonim ***** válasza:
52%
Figyelj....küldünk ajándékot, az egész GYik küld.....fasza lesz....kapard ki magadból...idióta
2010. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/108 anonim ***** válasza:
Azért mert ez nem normális!!!
2010. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/108 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg pozitívat mutatott neki...
2010. aug. 24. 21:28
 69/108 anonim ***** válasza:
52%
Ez annyira....annyira....ááááh.......egyszerűen olyan megfejelném, letépném a bőrt az arcáról......
2010. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 A kérdező kommentje:
Milyen ajándék? :o
2010. aug. 24. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!