Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mercilon fogamzásgátlót írt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mercilon fogamzásgátlót írt fel nekem az orvos, és azt mondta hogy a menzeszem 5. napján kezdjem el szedn, oké de hogyan tovább? Kinek hogy vállt be ez a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 22:41
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
de volt olyan is,hogy ismét ajánlotta az 5ik napon való kezdést, miután ez történt, de nem így tettem, az első napon kezdtem el,végig nem volt pecsételővérzésem, de más mellékhatás igen
2010. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

Igen, de itt nem az volt a bűnös, hogy 5. napon kezdted el, hanem hogy nem volt megfelelő a gyógyszer számodra.

De amúgy a doki előre ezt nem tudhatja, hogy mire hogy reagálsz. Sokan ezen az oldalon azt hiszik, hogy a dokinak a vérvételből meg kellene állapítani, hogy kinek milyen gyógyszer jó. De ez így nem igaz. Ő is csak tippel, aztán vagy jó, vagy nem.

Az mondjuk tényleg nagy parasztság volt tőle, hogy letagadta amit mondott. Elég érdekes:S

De ha amúgy ha a fogamzásgátló előtt a szükséges vizsgálatokat normálisan elvégezte, akkor nem az ő hibája, hogy mellékhatások jelentkeztek nálad.

2010. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
nem váltottam akkor már gyógyszert, mert az első hónap után elmúltak a mellékhatások, és azóta a Rigevidont szedem
2010. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy végül sikerült megtalálnod a megfelelő gyógyszert.
2010. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
csak egy szimpla vérvételem volt, meg nőgyógyászati vizsgálat, de van egy olyan vérvétel is amit én a beteg kérhetek(amit később tudtam meg)hormonháztartást nézik meg,és az alapján olyan összetételű gyógyszert ír a doki ami az én hormonháztartásomnak megfelel
2010. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Hm...ez mondjuk érdekes kérdés:) Mármint oké, hogy ha pl vkinek PCO-ja van, akkor arra van megfelelő gyógyszer, de a többi közül nem tudom mi alapján dönt. (Mármint ha vki teljesen egészséges, nem tudom mi alapján dönt, hogy milyen a legjobb számára). De egyszer ha eszembe jut megkérdezem a dokit, mert érdekes kérdés.

De a hormonvizsgálat nem rutineljárás fogamzásgátló felíratása előtt, csak indokolt esetben.

2010. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
nekem indokolt eset volt mert egy gyógyszer sem használt és azért nézte meg,de sztem lehet kérni alapból is,hogy biztosabb legyen a gyógyszerfelírás
2010. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
nekem indokolt eset volt,mert nem volt jó egy gyógyszer sem, de sztem alapból is lehet kérni,hogy biztosabb legyen a gyógyszerfelírás
2010. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
bocs lefagyott ez a szar és kétszer küldte el:)
2010. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
És a hormonvizsgálat után rögtön az első tabletta jó volt?
2010. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!