Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mercilon fogamzásgátlót írt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mercilon fogamzásgátlót írt fel nekem az orvos, és azt mondta hogy a menzeszem 5. napján kezdjem el szedn, oké de hogyan tovább? Kinek hogy vállt be ez a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 22:41
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Utolsó: Gondolom te még nem jártál orvosi egyetemre. Tudod, hogy azért a 2-es jegyért mennyire meg kell szenvedni? Gyanítom nem.

Ne vond már kétségbe egy olyan ember szavát, aki 6 évig rohadt az egyetemen, és utána 5 évet szenvedett a szakvizsgával. Csak tudja már, hogy hanyadik napon szabad elkezdeni.

Attól, hogy te még nem hallottál erről, hogy ezzel meg lehet előzni a pecsételő vérzést, még nem kell hülyének titulálni egy orvost!

2010. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

Jah és még vmi, kedves 67%-os okoskodó:

"A ciklus 2.-5. napján is elkezdheti a tabletta szedését, ebben az esetben azonban (az első csomag esetében) 7 napon keresztül kiegészítő (barrier-elvű) fogamzásgátló módszereket is alkalmaznia kell."

Ezt most másoltam ki a Mercilon betegtájékoztatójából.

2010. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
jól van már utolsó nem kell itt csinálni a feszkót, tudom hogy meddig rohadnak az orvosok az egyetemen...ne vagyok idióta, még ha azt is képzeled...de vannak sajnos olyan orvosok akik hiába rohadnak ott, apuci anyuci pénztárcája vastag és minden el van intézve...meg is van a diploma. Volt szerencsém ilyenben, és tudok is ilyenről, úgyhogy engem nem kell oktatni.amúgy pontén ne tudnék, róla 3éve szedek gyúógyszert, legalább 4et kipróbáltam, köztük a Mercilont is, sok mellékhatással, elkezdtem úgy ahogy a kérdezőnek ajánlották, hát annyi elég is volt, mit mondott rá az orvos?Miért nem kezdte el az első napon, mondom hát azért mert Ön mondta, erre ő: az kizárt! Na ennyit az orvosokról,meg minden másról 21/lány
2010. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
de nem is fogok ezen vitatkozni senkivel, annyira hülye nem vagyok, hogy ezen felidegeljem magam, van nekem ennél nagyobb problémám is sajnos:S
2010. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

Vannak szar orvosok, ez tény. De általában nem a tudásukkal van a baj, hanem a nemtörődömségükkel.

Csak nem értem, hogy ha vki nem ért hozzá, miért hiszi magát okosabbnak az orvosnál.

2010. aug. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy nem vitatkozom, én csak a tapasztaltomat osztottam meg másokkal...ennyi, sajnos van okom rá, hogy ne bízzak a magyar orvosokban
2010. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Ja és jó lenne, ha nem neveznél okoskodónak, hiszen ki lennél te nekem, mert ha a kezelő orvosa lennél elfogadnám a sértegetéseit, de így?!
2010. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:

De nem ezzel kezdted. Akkor írtad volna azt, hogy neked így ajánlottak, de ez meg ez volt a bajod tőle, úgyhogy a kérdező inkább menjen másik orvoshoz, mert szerinted nem normális az ő orvosa, akkor oké.

De te konkrétan totál névtelenül egy anonim oldalon közölted, hogy az orvos nem normális, és az a tuti amit te mondasz.

2010. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
Nah mind1,le is lépek innen, itt már normális véleményt sem lehet adni, tapasztalatainkból,nah visszatérve a kérdezőhöz, sztem az első napon kezd el, én minden gyógyszert így kezdtem el, miután az 5ik napos módszer nem vált be. Utánna szedd tovább 21 napon keresztűl, majd 7napos gyógyszerszünet,és a 8.napon kezd a következő levelet...sok sikert
2010. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
jah és nem azt írtam,hogy konkrétan az ő orvosa, "sok orvos van"-ezt írtam
2010. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!