Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan, akinek az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek az első gyogyszer be is vált? Kivizsgálással irta fel az orvos?

Figyelt kérdés
Én kb fél éve szedek Belarat, de az orvos csak ugy irta fel, ki sem vizsgált. Azt mondta probáljam meg, hogy jo e. Én elkezdtem szedni, de nagyon jo, semmi bajom tőle. Többször olvasom, hogy soknak előjönnek a mellékhatások.Nekem semmi, minden rendben.(lekopogom).+ nem is hizok tőle. Egyébként ettől lehet? Bár igaz, hogy többet eszem, de nem hizok.
2009. okt. 29. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Lindynette 20-at szedek, de állandóan hüvelygombám van tőle, és nagyon pattanásos is a bőröm, a többi tünet szerencsére csak eleinte jelentkezett, de ez is elég idegesítő, korábban sosem volt ilyen gondom. Pont holnap megyek a dokihoz másikat íratni.
2009. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És épp most olvastam, hogy ha tabi szedése közben megjön, akkor váltani kell? igaz? ugy értem, hogy még nem szedte ki a levelet. én pl akkor is félek, hogy meg e jön, pedig bogyot szedek :)
2009. okt. 29. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem se végzett előtte kivizsgálást, csak jópár dolgot megkérdezett. Nem tudom, hogy ezt a gyógyszert hányan szedhetnék a korosztályomból de nem hiszem hogy sokan, talán 5-10%.. Már az első naptól védelmet nyújt, csökkenti a menstruációs görcsök fájdalmát, nem hízok tőle, nem vagyok tőle depressziós, beállt a menzeszem, szóval príma. Már kb 4 éve szedem és remekül bevált :)

Évente elküld a doki laborra a biztonság kedvéért.


L/19

2009. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem. elsőre felírták a tri-regolt, 8 éve ezt szedem. csak rákszűrés volt előtte nekem.

semmi mellékhatás nemkínzott sohasem, és máig is megvagyok elégedve ezzel a gyógyszerrel.

és járok rendszeresen szűrésekre is, és májfunkcióellenőrzésre is (vérvételből)

2009. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már 3-at próbáltam, de ez sem vált be. Nem tudom, van-e értelme 4.-kel próbálkozni. A legrosszabb a lindynette 20 volt.
2009. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) utolso: annak sok mellékhatás jelentkezett?
2009. okt. 30. 14:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól híztam meg (+ 10 kg), fájt a fejem, mellfeszülés, hányinger, hasfájás, puffadás, ragyák...
2009. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Belarátol ?? mennyi idő után?
2009. nov. 2. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!