Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mercilon fogamzásgátlót írt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mercilon fogamzásgátlót írt fel nekem az orvos, és azt mondta hogy a menzeszem 5. napján kezdjem el szedn, oké de hogyan tovább? Kinek hogy vállt be ez a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 22:41
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
ma kezdtem el szedni. de sztem hülyeség, h 5.nap.... mindenki azt mondja h első naptól.. plusz nekem vmikor nincs is meg öt napig, szóval esélytelen.
2010. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
első napján kell kezdeni szedni,nekem amugy nem vált be 2 hétig sem állt el a vérzésem tőle,a doki irt vérzéscsillapitót és gyógyszert váltottam
2010. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Azért mondta a doki az ötödik napot hogy a menzeszemen kívül tuti ne vérezzek tőle.

de azért köszi a válaszokat.

2010. aug. 15. 22:50
 4/46 anonim ***** válasza:
Hm... akkor lehet benne valami,viszont igy felborul az első hónap és nem attól az időtől fog védeni ahogy kellene.Védekezz az első hónapban óvszerrel és szedd be rendesen a levelet,igy a szünetben meg fog jönni,viszont 1 héttel később a rendes időhőz képest,ami nem gond,és utána tovább minden hónapban,rendesen.
2010. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm szépen!
2010. aug. 15. 23:01
 6/46 anonim ***** válasza:
Én is ilyet szedek már 4. hónapja, és nekem is az első napon kellett elkezdenem szedni, és nekem bevállt, szépen beállt a vérzésem és 7 napról csökkent 3-4-re:)
2010. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:

Úgy szedd, ahogy az orvosod mondta. Nem is értem miért kérdőjelezik itt meg ... tök névtelenül lehülyézni az orvost kicsit erős.


Nem számít, kinek hogy vált be. Lehet másnak nem volt jó, de neked tökéletes lesz, de az is lehet,hogy másnak jó, neked nem lesz az.

Kezd el az 5. napon és szedd úgy, ahogy a tájékoztató írja.

Ha vmilyen kellemetlen mellékhatás jelentkezik, vagy vmiről úgy gondolod, hogy nem normális, akkor menj vissza az orvosodhoz.

2010. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
Utolsó:kérdezte,hogy kinek,hogy vált be,akkor gondolom érdekli,miért ne válaszolhatnánk rá?
2010. aug. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
79%-osnak szántam a hozzászólást, nem neked.
2010. aug. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
21 éves lány vok, szia. én is Mercilont szedtem, első napon kezd el, hiszen azt írja a tájékoztató, nem pedig azt,hogy az 5. napon, az orvosról meg annyit, hogy sok olyan orvos van aki 2-es diplomával lett orvos....az orvos azért vállal felelősséget ami a betegtájékoztatóban van..nem pedig azért, amit x hónappal ezelőtt mondott, csak azért,hogy ne vérezgess, ha az 5. napon kezded és mégsem jó a gyógyszer, akkor is vérezgetni fox, vagy lesz valamilyen mellékhatásod. Szóval kizárólag az első nap kezd el!!!!!Ahogy az a betegtájékoztatóban le van írva, hiszen nem dísznek van!
2010. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!