Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mercilon fogamzásgátlót írt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mercilon fogamzásgátlót írt fel nekem az orvos, és azt mondta hogy a menzeszem 5. napján kezdjem el szedn, oké de hogyan tovább? Kinek hogy vállt be ez a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 22:41
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

Lehet normális véleményt adni, de ez nem az, már ne is haragudj.

Ennyire erővel neked is akárki mondhatja névtelenül, hogy az ilyen olyan gyógyszert ne úgy szedd, ahogy a szakorvosod mondta, hanem úgy, ahogy ő, mert neki az bevált.

Ez egy anonim oldal. Nem tudsz felelősséget vállalni azért, amit mondasz.

Ha normálisan meg akarod osztani a tapasztalatod, akkor ne ezt írd:

"Szóval kizárólag az első nap kezd el!!!!!"

Hanem meséld el, hogy veled mi történt, mit mondott az orvos, mi volt a bajod tőle stb.

És akkor ha a kérdező úgy gondolja, hogy lehet igazság abban amit mondasz, akkor majd szépen visszamegy az orvosához és elmondja neki a kételyeit.

Most komolyan nem érted amiről beszélek?

2010. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
én értem amit, mondasz,utána ki is fejtettem,még mielőtt írtad volna...csak felidegelt a dolog, hogy sokszor olyanokat mondanak az orvosok,amit kétségbevonok, hiába ő az orvos én meg egy senkiházi, ezt te is így véleményznéd, ha átestél volna azon a szituáción amit leírtam...És azért írtam annyi felkiáltó jellel.
2010. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

Elhiheted, én is elég kritikus vagyok az orvosokkal. Ha úgy gondolom, vmi nem stimmel, akkor keresek mást.

Amúgy mi volt a baj akkor, mikor 5. napon kezdted el a gyógyszert?

2010. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Nah mind1, hagyjuk a dolgot, szerintem...a végén még itt felnyársaljuk egymást neten keresztül.Maradjunk annyiban,hogy te is igazat meg én is igazat mondtam és kész. Legközelebb majd érthetőbben fogalmazok, csak ez annyira felidegelt, hirtelen felindulásból volt, de a véleményem attól még nem változik,kérdező 21/lány
2010. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
hányingerem volt,közvetlen bevétel után fél 1 órával, de annyira,hogy majdnem elájultam, de ez nem függ össze azzal hogy melyik napon szedem be,inkább a pecsételő vérzésnél számít ez, akkor pecsételtem amikor az 5.napon kezdtem el, de ha az elsőn kezdi el és esetleg nem jó a gyógyszer akkor is pecsételni fog. Meg inkább az elsőn kezdje el az a bizots, védelem szempontjából,meg annak szempontjából is hogy legközelebb a hétnapos szünetben jön meg, nem pedig késve
2010. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Én már rég lenyugodtam. Szerintem tök normálisan kérdeztem meg, mi volt a baj, mert tényleg érdekel.
2010. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

Csak nem értem. A rosszullétnek nyilván semmi köze ahhoz, hogy melyik nap szedted be. Azt mondod, hogy mikor 5. napon kezdted el, akkor véreztél. De akkor vszínűleg akkor is véreztél volna, ha első napon kezded el, nem?

A doki vszínűleg azért mondta neki az 5. napot, mert így kevesebb az esély a köztivérzésre. Lehet, hogy attól még van, de kevesebb.

2010. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
amúgy mennyi idős vagy ha szabad kérdezni?
2010. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Egy évvel fiatalabb, mint Te.
2010. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
igen az 5.nap elkezdtem akkor ugye nekem,még volt vérzésem a haviviérzés miatt, mert az nállam akkor még7 napig tartott, és amíg be nem szedtem a 21et, addig szinte mindennap volt valami,az orvoshoz elmentem és akkor erre leugatott hogy miért nem az elő napon kezdtem el.(ő mondta hogy az 5-en kezdjem9 és akkor váltottam gyógyszert,mert azt végig kellett szednem. valószínűnek tartotta a doki,hogy mindenféleképpen véreztem volna mert nem jó a gyógyszer...
2010. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!