Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedjek fogamzásgátlót, vagy ne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedjek fogamzásgátlót, vagy ne?

Figyelt kérdés
2 félét próbáltam (Roxanelle, Lindinette) és hangulatingadozásaim lettek tőle, valamint erős hüvelygombám. Barátom nem hajlandó gumit húzni, nem áll fel neki benne. Érdemes ezentúl szednem mást? Mit ajánlotok?
2020. dec. 24. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Ne.

Ha meg gumiban nem áll fel neki a barátnőjére, akkor vizsgáltassa ki magát, mert akinek az a pár mikron vastag hártya megakadályozza, hogy álmai nőjére felálljon a fütykös, annak vagy komoly szervi problémái vannak, vagy távolról sem álmai nője az, akivel lefeküdni készül, vagy egyszerűen jól tud hazudni, mert ő egy aprócska macerára sem hajlamos, de azt elvárja, hogy a "szerelme" tönkretegye magát.

2020. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

A pasid lúzer és/vagy gyökér, cseréld le.

20L

2020. dec. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
a baratod vagy csak a kifogasokat keresi, vagy alapbol vannak erekcios problemai. nem kell semmi olyat tenned amit nem szeretnel. ha tudtok, hozzatok kozos dontest ami mindkettotoknek jo, ha nem akkor viszlat
2020. dec. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg a kert kepekre veri ki...
2020. dec. 24. 14:32
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 Mármint a párod veri a te képeidre??
2020. dec. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aha
2020. dec. 24. 15:19
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Jó neki :D De amúgy hacsak nincs valami egészségügyi oka, hogy miért ne hordjon gumit, neki kéne megoldania a gondját, mielőtt még te tennéd taccsra a szervezetedet
2020. dec. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondd meg neki, hogy ha legközelebb elővenné a képeidet, húzzon fel egy gumit is. A legjobb módszer, ha otthon, egyedül nyugodtan gyakorol vele. Így ki tud próbálni több félét, gyorsabban és stresszmentesen megtanulja felhúzni, és kitapasztalja, hogy mennyi ingerre van szüksége.


Fogamzásgátlót így ne szedj. Ha nem válik be a gumi, akkor használjatok más hormonmentes módszert, pl. pesszáriumot. Ha meg sem hajlandó próbálni, akkor pedig elgondolkodnék a kapcsolat jövőjén.

2020. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Menekülj! Az a férfi aki még követeli is, hogy szedd nem normális! Nekem a nyomorult féreg exem (32 éves) állandóan cirkuszolt amiatt, hogy nem akartam fogamzásgátló tablettát szedni. De olyan szinten, hogy ezt elsírta másoknak is, volt, hogy egy kocsmában hozta fel mások előtt is hangosan. Pedig nem volt baja a gumitól, mert felállt a p-cse és el is ment. Úgy hisztizett és várta el amúgy, hogy egy gyorstüzelő volt és képtelen volt kielégíteni, nem csoda, hogy az exei félrementek...Mondjuk egy önző kis elmebeteg féreg volt mellé, egy igazi lúzer. Azért voltam a szemében femináci, mert nem akartam tablettát szedni, illetve nem ismertem el őfelsége felsőbbrendűségét csak azért mert fehér férfi...(az ilyenek miatt bélyegzik meg a fehér hetero pasikat lassan). Én éppen a diplomámat csináltam, már a végén jártam és volt egy másik végzettségem is, míg ez a nyomorék az érettségit is képtelen volt letenni...és így okoskodott egy eü-snek, pasi létére, hogy a fog.gátló tabletta nem káros. Szóval az ilyenektől, akik elvárják, hogy egy nő mérgezze magát menekülni kell. Szóval fuss!
2020. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!