Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedjek fogamzasgatlo tablettat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedjek fogamzasgatlo tablettat?

Figyelt kérdés
regota foglalkoztat. a pattanasokra is jo hatassal van? hizhatok?
2016. febr. 7. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia én 2,5 éve szedem a gyógyszert a bőröm sokkal szebb lett de 15 kg hiztam és a libidómat is meggyilkolta ....szóval nem ajánlóm
2016. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fog. gátló mindenkire egyénileg hat. Valakinek szebbé teszi a bőrét, valakinek meg pont ettől lesz csúnya bőre. Valakinek egyáltalán nincs hatással sem a libidójára, sem a testsúlyára, valakinek meg pont elmegy a kedve a szextől, illetve az étvágynövekedés miatt, amit a gyógyszer okoz, enged is az étvágyának és meg is hízik tőle.

Nekem pl. tizenéves koromban semmilyen mellékhatása nem volt a fog. gátlónak, több évig is szedtem, majd mikor már felnőtt nőként babatervezés miatt abbahagytam és szülés után újra szedtem volna, akkor meg minden nyavajám kijött tőle, mellfájdalmak jelentkeztek, megduzzadtak és fájtak a mirigyek a melleimben, állandó fertőzéssel vagy éppen irritációval küzdöttem, ami korábban nem volt jellemző, így abbahagytam, most már óvszerrel védekezünk és meg is szűntek alapból az ilyen problémáim.

2016. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Barátnőm évek óta szedi és nincs semmilyen mellékhatása. De csak a pattanások miatt nem biztos, hogy megéri.
2016. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem csak a miatt szednem. csak felek h rosszabb lesz tole a borom es sulyfelesleg sem lenne jo
2016. febr. 7. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Nekem szebb lett a bőröm, nem híztam de a mellem egy számmal nagyobb lett. Egy kis libidócsökkenést én is észleltem, de nem vészesen... egyszer abbahagytam fél évre, és híztam 5 kilót. Mára már sikerült ledolgozni :D 7 éve szedem -az a fél év szünet
2016. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem is a szedes kozben van gond, hanem majd miutan abbahagyod..

En 1,5 evig szedtem, elotte szep borom es rendszeres menzeszem volt,

Utana 1 ev alatt 4szer menstrualtam, borzaszto pattanasos lettem, igy 1,5 ev utan kezdek rendbejonni, de meg mindig nem az igazi...


Olvass utana kicsit bovebben


En, ha lesz egy lanyom, 100% hogy mas modot fogok neki javasolni vedekezesre.

22/L

2016. febr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a bőröd miatt kell, akkor menj el egy jó magán bőrgyógyászhoz és ő ad gyógyszert ha szükséges, de nem fogamzásgátlót. Csak manapság mindenre azt a sz*rt írják fel!! Lehet, hogy sima krémekkel is elmúlna, feleslegesen ne kezdj el szedni semmi hormonális gyógyszert.
2016. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!