Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párom nem engedi, hogy tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem engedi, hogy tablettát szedjek, de még óvszer árába sem engedi, hogy beszálljak. Számomra ez kellemetlen. Hogy beszéljem ezt meg vele?

Figyelt kérdés
Pedig nem is vagyunk már fiatalok, 35-öt túlléptük már mindketten, de számomra kellemetlen ez, úgy érzem nekem is be kellene szállnom, mert ez kettőnk érdeke. Igaz, hogy ő anyagilag jobban áll nálam, de én sem panaszkodhatok, ezért be akarok szállni az árába. Ha előhozom a fogamzásgátlót, kapásból azt mondja eszembe se jusson meg minek ha úgyis óvszert használunk.

2016. okt. 8. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beszállni - egyszerűen vegyél par doboz olyan gumit, amit hasznaltok. Ennyi. :)
2016. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Igaza van az elsőnek, vegyél Te is. Úgyis elhasználjátok. :)
2016. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Ez egyértelmű hogy a férfi veszi a kottont. Ő akar dugni, akkor meg fizessen.
2016. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tompadúr ***** válasza:
100%
Utolsó, ezzel a k*rvás hozzászólással, nem kicsit tűnsz főnyereménynek -.-
2016. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
Mi az, hogy nem engedi a fogamzásgátlót??? Mondjuk mert az óvszernél is van 1% esély a terhességre és a tablettánál is. Kombinálva az már csak 1 tízezrelék. Jó, lehet hogy túlzás, de ne ő mondja már meg, mit tehetsz.
2016. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 RoseTyler ***** válasza:
Ahogy már előttem is írták, vegyél te is. Ha ott van, akkor már vissza nem fogja vinni a boltba, és valószínűleg ki sem fogja neked fizetni külön. :)
2016. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#3-as mert a no nem akar dugni, igaz? :D
2016. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"úgy érzem nekem is be kellene szállnom, mert ez kettőnk érdeke."


Ez nagyon helyes.


#3

Barom. Mi az, hogy a férfi akar dugni? Szerinted a nőnek valami szívesség a szex vagy mi? Meg, hogy fizesen. Mintha leku*váznál a nőt. Gondolom még sose dugtál egy egészségeset. Gyökér.

2016. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó, akkor akkor majd veszek én, úgyis elhasználjuk :) Nem tudom, nekem egyértelmű, hogy kettőnk érdeke, csak amikor előhoztam, hogy nekem is be kellene szállni, azt mondta hagytam...de nekem ez így akkor is rossz érzés, én ezt nem várom el.
2016. okt. 9. 11:15
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

" Mi az, hogy a férfi akar dugni? "


Nem nekem szólt, de én is azt gondolom, hogy a férfi miatt kell az óvszert venni. Belőle jön minden szar a szex végén. Meg lássuk be szexelni is sokszor csak a férfi akar, jó ez nincs mindig így.

2016. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!