Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párom nem engedi, hogy tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem engedi, hogy tablettát szedjek, de még óvszer árába sem engedi, hogy beszálljak. Számomra ez kellemetlen. Hogy beszéljem ezt meg vele?

Figyelt kérdés
Pedig nem is vagyunk már fiatalok, 35-öt túlléptük már mindketten, de számomra kellemetlen ez, úgy érzem nekem is be kellene szállnom, mert ez kettőnk érdeke. Igaz, hogy ő anyagilag jobban áll nálam, de én sem panaszkodhatok, ezért be akarok szállni az árába. Ha előhozom a fogamzásgátlót, kapásból azt mondja eszembe se jusson meg minek ha úgyis óvszert használunk.

2016. okt. 8. 18:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Félt/nem akar ennek kitenni vagy nem engedi? Mert a kettő között hatalmas a különbség! Nekem volt egy ilyen párom aki folyton azzal jött hogy meg ne próbáljam, a gumi jó, olcsóbb. Nos kiderült hogy félrekacsingatott és így nehezebb volt lebukni ha elkap valamit...

A jelenlegi párom csak félt, hogy trombózis stb. de ha úgy döntök hogy szedem akkor nem tiltja meg.

2016. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!