Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, miért szedtek fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ladus kérdése:

Lányok, miért szedtek fogamzásgátlókat?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem, mert van két barátnőm is, akik évekig szedték ezeket a szarokat, aztán évekig nem sikerült teherbe esniük. Nem értem miért kell ezeket a hormonháztartást megzavaró bogyókat zabálni. Ráadásul az elején kellemetlen mellékhatások is vannak. Világosítsatok fel már ez ügyben egy 26 éves srácot. XD kössz
2010. aug. 5. 10:09
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%
Elnezest a fogamzasagi ill. az irasi hibakert
2010. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 letta88 válasza:
0%

Sziasztok!

Én erről beszéltem az orvosommal, és ő azt mondta, hogy a fogamzásgátló tabletta nem fog ilyen gondot okozni.A régebbiek lehetséges, de a mai tabletták biztos is hogy nem.Szóval a tablettát nyugodtan szedheted mert nem leszel meddő tőle.A meddőség egy genetikai és születési rendellenesség, vagy esetleg betegség miatt kiváltó ok.Akkor a nőknek a 82%-a egyáltalán nem szülhetne, mert bogyót szed??Az én anyukám anno úgy esett velem teherbe hogy ette azokat a régi bogyókat, és mégis itt vagyok!:-)

2010. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
49%
A 13:19-nek elég alpári stílusa van mit mondjak. Én inkább örülök neki hogy vannak még ilyen srácok, akik nem sz@rják le a barátnőjük egészségét. Senki nem akarja megmondani a másiknak hogy mit csináljon magával, de az úgy nem oké ha mindig csak a fog.gátló előnyeiről beszélnek. Biztos hogy nagyon sokmindenkinek beválik, hát istenem ők szedjék. Csak akkor kalkuláljanak azzal hogy lehet hogy évtizedek múlva a málya, veséje nem lesz 100-as, vagy szívinfarktust, illetve mellrákot kap, persze az is lehet hogy a világon semmi baja nem lesz, hát azt mondom nekik megérte. Ezt mindenki maga dönti el hogy vállalja-e. De ezek tények, és itt még nem is beszéltünk azokról a mellékhatásokról amik rengeteg nőnél jelentkeznek. Találtam egy cikket, ami pont erről szól, bár itt a komment rész sokkal érdekesebb: [link] Láthatjátok hogy mennyi nő szenvedte meg a gyógyszerrel, ha nekünk nem hisztek. Ha valaki tökléletesen érzi magát mellette, akkor isten őrizz hogy én bárkit is lebeszéljek, de hátha van itt olyan aki nem dugja a homokba fejét, és tanul más kárából. A fent említett személynek nem szól a dolog :)
2010. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%

13:08:

"málya"

áhh ne beszarok:D:D:D

2010. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen kicsinyes vagy, akkor elárulom, hogy a mondatokat nagy betűvel szokás kezdeni :) De megértelek, valamivel vissza kellett vágni, biztos sokáig olvasgattad, mire megtaláltad azt az 1 helyesírási hibám :) Gratulálok, ügyes kislány vagy! Legközelebb kapsz egy szép csontot is :)
2010. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%

Konkréten visítottam ezen, hogy "mályam", édesanyámmal együtt. Ő értelmileg sérült gyermekekkel foglalkozik. Tudod mit mondott? Hogy még az Ő tanítványai is képesek lennének helyesen leírni:D:D

Ja, egyébként köszönöm érdekfeszítő és roppant tanulságos hozzászólásodat. Erre mondjuk, hogy mondott is valamit, meg nem is. Már ezért érdemes volt ma felkelni, tényleg.

Köszöntem:))

2010. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ezen pedig én nevettem egy jót. :D Még mindig csak ezzel az egy szavammal dobálózol, pont te. Szomomra ez a nevetséges. Anyukádról nem mondok semmit, nem ismerem, és nem is nagyon érdekel hogy kikhez hasonlít. Továbbá az sem érdekel hogy mi a véleményed az írásomról, azért mert valaki nem bunkó módjára fejti ki a véleményét, még igenis mondhat érdekes dolgokat, azt csak sajnálni tudom hogy te nem értetted meg.
2010. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy itt veszekedtek csajok.
2010. szept. 21. 23:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!