Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ducibb lányok, ti milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducibb lányok, ti milyen fogamzásgátló tablettát szedtek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Már semmilyet, előtte meg vékony voltam... szóval nincs jó tapasztalatom, nem ajánlok semmilyet.
2011. ápr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
XD Ez kész komolyan azt hiszed azért mert valaki testesebb a kelleténél neki más lesz a genetikája -.-"
2011. ápr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Nézz egy kicsit utána a dolgoknak...


Én pont ezért nem szedek semmilyet (van rajtam pár kg felesleg, nem szeretném megduplázni...)

2011. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rajtam sok felesleg van, én symiciát szedek, egy hónapja. Nem híztam tőle.
2011. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Femodem-et szedek. Volt rajtam előtte is felesleg és most is van, kicsit több mint akkor volt, de nem a gyógyszer hibája, hanem hogy keveset mozogtam és sokat ettem. :)
2011. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
179/98 vagyok és Volinát írtak fel még anno... nem kezdtem el szedni. Nem szeretnék még jobban elhízni, meg amúgy is aggaszt ez a trombózis dolog, muszáj lenne valami alternatívát találnom, viszont még csak 21 éves vagyok és természetesen szeretnék gyermeket majd.
2011. ápr. 18. 22:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha teheted, akkor más módszert válassz, és ne szedj fogamzásgátlót, nagyon sok mindent bezavarhat, hiába mondják, hogy alacsony hormontartalom, stb. Nem lehet tudni, kinek hogy reagál a szervezete, inkább ne kockáztass!
2011. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha 180 cm-hez közel 100 kiló vagy, nem gondolod, hogy sürgősen le kéne fogyni? Tényleg nem gonoszkodásból írom, ennek komoly eü. következményei is lehetnek, koleszterinszint emelkedés, magas vérnyomás, szívproblémák. Nem mellesleg ha- ahogy írod később gyereket akarsz- még jobban el fogsz hízni, mert a terhesség kihordása még vékonyak esetében is plusz súlygyarapodást okoz. Én is 180 vagyok, 58 kilóról híztam az elmúlt időszakban 70 körülire, de már én is kezdtem szétfolyni...
2011. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 einsof válasza:

A mai, alacsony hormontartalmú fogamzásgátlók a legtöbb esetben nem konkrét hízást okoznak, max. növekedett étvágyat, amitől többet eszel és hízol. Kevés esetben előfordulhat, hogy a vízháztartásod megborul és több vizet tárol el, ez vezethet súlygyarapodáshoz, ez viszont mellékhatás és vissza kell vele menni orvoshoz és gyógyszert cserélni! Nagyon sokan szedik tovább a fogamzásgátlót akkor is, amikor már több mellékhatás kijött rajtuk, ezt nem szabad! Váltani kell, vagy ha több gyógyszer is mellékhatást okoz, leállni vele.


Viszont előre nem tudhatod, hogy egy adott gyógyszer milyen mellékhatást fog benned kiváltani, mert mindenki máshogy reagál rá. Ne szedj be olyan orvos által felírt tablettát, aki nem vizsgál ki előre laborral (vér/vizelet, érdemes évente ismételtetni), hogy alkalmas-e rá a szervezeted. Ha volt a családban Leiden-mutáció, arra is kérhetsz kivizsgálást, illetve ha hosszú üléskor érezhetően dagad/zsibbad a lábad, azt is érdemes említeni.


A statisztika kedvéért: 26L, ~165cm/58kg, Lyndinette 20 másfél éve. Korábban már szedtem (cisztára írták fel), leálltam vele, ciklus azonnal visszatért a gyógyszer előtti állapotra. Mellékhatás nincs. Ilyen is van.

2011. ápr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22éves vagyok. Régen minervát szedtem 6 hónapig, 15kilót híztam!!!! 3 hónapja ismét elkezdtem egy másik tablettát, yesminelle-t, ettől szerencsére mg semmit nem híztam. A 2 gyógyszerszedés között eltelt 2 év. Ezalatt a 2 év alatt sikerült leadnom hellyel közel azt a 15öt...
2011. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!