Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, miért szedtek fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ladus kérdése:

Lányok, miért szedtek fogamzásgátlókat?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem, mert van két barátnőm is, akik évekig szedték ezeket a szarokat, aztán évekig nem sikerült teherbe esniük. Nem értem miért kell ezeket a hormonháztartást megzavaró bogyókat zabálni. Ráadásul az elején kellemetlen mellékhatások is vannak. Világosítsatok fel már ez ügyben egy 26 éves srácot. XD kössz
2010. aug. 5. 10:09
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

Azért túlzásokba ne ess kérlek :S

Te azt írtad h aki szedi, az hülye és hiába beszélsz neki..ti is szedtétek, már bocs, és attól, mert vki szedi még nem hülye, vagy sztetek igen?Attól, mert vkinek baja lett, attól én még szedem, mivel mikor abbahagytam egy kis időre, akkor sem volt semmi bajom, most sincs, tehát attól, mert te ismersz olyat v. nem tudom, attól én ne szedjek?Ismersz am 100%-osan megbízható dolgot?Nem hiszem.

Másrészt ti is elkezdtétek vmikor szedni, annak ellenére h gondolom tisztában voltatok a dolgokkal és nem csak utólag jutott az ilyen az eszetekbe!

Tudom, h vkinek vmi nem válik be, ez mindenhol így van, és?Attól én hagyjak fel mindennel, mert nekem bevállt, meg más is csinálja ezt?Vagy az a sok millió nő, aki szedi, mind csak hülye gondolom, na mind1.

2010. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.Miért kell lepontozni azt, akinek baja lett a gyógyszertől és így utólag már bánja, hogy szedte????

Döntse el mindenki maga, hogy szedi vagy sem. Én sem úgy álltam neki, hogy biztos bajom lesz tőle. Nem is volt a szedés közben semmi problémám, " tökéletes" volt. Én megjártam, más meg nem. Ennyi. kockázat mindenben van.

2010. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Akkor ezekszerint csak 10 nőből egy aki meddő lehet, vagy valmi más problémája lehet belőle? Jó arány a bogyókat zabálók javára, de kiváncsi vagyok , ha te lennél az az 1 százalék, akkor is a tabi mellett voksolnál???????????????????????????????????????????????

Egyébként ezt a kérdést nem azért tettem fel, hogy egymást lehülyézzétek. Szerintem mindenkinek saját szívügye, hogy hogyan teszi tönkre az életét, ha pedig te lennél a vezető 10ből 9, akkor jó neked. De sajna ott vannak azok akik a maradék 1be esnek.

Az említett barátnők egyikével pedig tegnap voltam dokinál és az orvosi vizsgálatok is kimutatták nála a meddőséget. Áttérzitek, hogy milyen lehet neki. Én láttam, összeomlott. Szerintem a nök nagy százaléka életcélja, hogy családanyák lehessenek. ö mosz úgy érzi, ´´Nincs értelme miért élnie már!´´ De ti csak nyugodtan bogyózzatok, mert az kényelmesebb. És ahogy említette, neki nem volt anno semmi panasz, minden jó volt a tabibal. Egyszerűbb volt. Túl egyszerü. Sajnálom a csajt.

N.C.

2010. aug. 6. 10:10
 24/38 anonim ***** válasza:

12:41-es vagyok

Nekem annakidején senki nem mondta,hogy komoly bajom lehet tőle,mindenki azt ecsetelte csak,hogy milyen jó gumi nélkül.Mivel én elszúrtam,ezért gondoltam hátha az okosabbak az én hibámból is képesek tanulni,nem csak a sajátjukból.Természetesen te nem tartozol közéjük,te csak szedd!

2010. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
0%

És ez a barátnőd bizonyítottan a tabletta miatt lett meddő?

És ezt a 10-ből 1-et honnan veszitek? Biztos, hogy nem lesz 10-ből 1 nő meddő a gyógyszertől!

Ezt a cikket találtam:

[link]


Biztos van több is, de annyira nem néztem most utána.


Egyébként nem értem a kirohanásodat a tablettával szemben.

Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy mindenki hülye, aki autóba ül/motorra száll, mert bármikor meghalhat az úton. Igen, persze, ez benne van a pakliban, de azért mégis közlekedünk, és legtöbben túl is éljük.

2010. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Először is, én senkit nem pontoztam le!Még akkor sem, ha más a véleményem!

A 10-ből 1-et azért írtam,hogy érzékeltessem h pl nem 10-ből 5-6 lesz meddő, de lehet h az 1-gyel is sokat mondtam, sőt!Egyébként én nagyon sajnálom, aki meddő lesz, de úgy tudom, h nagyon sok esetben nem örökre, csak "időszakosan", tehát a remény hátha megvan, én szurkolok.De egyébként Kérdező, te azt írtad h az elején, mikor elkezdték szedni, mellékhatások jöttek ki, akkor a bnőd miért nem szólt az orvosának, cserélt?Csak mert többesszámba írtad a kérdésed alatt.

Azért meg sztem még mindig nem vagyok hülye, mert nekem bevált!Tehát nem kell általánosítani senkinek.

2010. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%

Te figyelj hülyesrác, neked nem rohadt mindegy, ki hogyan b.ssza tönkre adott esetben a szervezetét? hadd döntse már el mindenki saját maga, szedi-e vagy sem. ha mellékhatásai vannak vagy netán meddő lesz, az az illető baja, nem a tied. téged ez semmiféleképp nem érint, hiszen te úgyse "engednéd" a barátnődnek. vagy ha ennyire aggódsz az emberiség jövőjéért, akkor támogasd az éhező afrikai gyerekeket vagy legyél ENSZ-nagykövet, de minket tabiszedőket hagyj lógva.

úgyhogy összegezve: szállj le a tablettát szedőkről, mert kezdesz nevetségessé válni, az érveid hullagyengék és különben is, foglalkozz a saját dolgoddal.

köszöntem.

24 N

2010. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Azért nem kéne bunkónak lenned. Mert, ahogy neked jogod van szedni a bogyót, nekem jogom van véleményt alkotni róla. Vagy tévedek???
2010. aug. 6. 13:33
 29/38 anonim ***** válasza:
0%
Véleményt alkotni jogod van, ellenben támadni, kioktatni, megtéríteni, basztatni minket NINCS.
2010. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Azert mert a fogamzasgatlo mellett 0.1-0.5% annak h teherbe esek, az ovszer mellett pedig 3-4%.

Meg tiszta szerencse, h a baratom nem szol bele, h szedjem vagy ne,most mar csak en donthessem el, ha ilyenbe bele szolna en inkabb szakinak.mindhogy megszabjon nekem vmit, hogy mit tegyek es mit ne.

2010. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!