Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak. Mit gondoltok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Mit gondoltok ha a barátnőtök nem szeretne soha fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés

És óvszer maradna a fogamzásgátló módszer.

Találkozgattam egy férfivel, már lassan szexre került a sor, és úgy kérdezte, hogy Ugye védekezel? Mert ő óvszerrel nem akarja. Ez hogy egy nő tablettát szed miért kéne hogy egyértelmű legyen? Mondanom se kell, nem lett semmi végül a fiúval.



2020. jún. 27. 14:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szedtem. A parom is ellenzi, hogy ilyen szir sz@rokkal tomjem a szervezetem. Terhes meg nem voltam, de ha megesne, akkor orulnenk neki. Jovore tervezzuk :)
2020. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

en felrakattam hormonmentes spirált, legjobb döntésem volt

anno gyógyszer tönkrevágta szervezetemet, soha többé hormont

2020. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de soha többet nem szedném senki miatt. 10 évig szedtem, mert idióta voltam és a párom erőltette. Soha nem bántam meg ennyire semmit. Lányok, ne csináljátok!
2020. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
4 hónapig szedtem,most hagytam abba. Számomra semmi jót nem tett csak a rendszeres ciklusomat hazavágta, mindennapos hányinger és fejfájás mellett. Nem is beszélve,mi mást is okoz,amit észre sem veszünk közben. Egyébként meg nem a nő felelőssége a védekezés. Kettő emberen múlik, és egyáltalán nem alap dolog,hogy egy nő tönkre teszi a saját, természetes biológiai rendszerèt. Aminek van hatása,annak ellenhatása is van. Soha nem fogok szedni, és nem is akarok többé,el se kellett volna kezdeni. Ha valaki leszögezi,hogy márpedig szedem a tablettát,akkor viszlát.... biztos talál valakit,aki hajlandó tönkretenni magát azért a pár mp-es örömèrt,amit máshogyan is el lehet érni.
2020. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon tetszene egy ilyen okos lány.
2020. jún. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, végre egy lány, akinek van esze, és belátja, hogy ezek a sz@rok mennyire károsak.
2020. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!