Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit szólnátok, ha a barátnőtök hosszú kapcsolatban se lenne hajlandó tablettát szedni?

Figyelt kérdés

Az enyém azzal indított, hogy nem szeretne, ha megzsarolom vele, akkor az szakítóok lesz.


Viszont nekem kicsit rossz érzés az óvszer, eddigi kapcsolataimban hosszú távon nem volt szükség.



2019. ápr. 8. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Mi nem használunk semmit..amikor erzi akkor kiveszi ennyi :) volt amikor szedtem de csak mer szerette volna ha bennem mehetel igy szedtem aztan nem mer gyereket akartunk es azota nem szedem es meg van a gyerkoc is :D
2019. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha Nem szeretne szedni, ne eroltesd mar ra. A gumi es a fogamzásgátló kozott nagy különbség van, állandóan szedni kell, csomo mellékhatása van, sőt lehet nem is lehet neki szedni egészségügyi okok miatt.
2019. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

én sem szedtem soha

gumi és kész

legalább tiszta vagyok :D

tudod a tabi max a terhesség ellen véd

de a fertőzések ellen nem

szal abszolute jogos h gumit akar!!


sok esetben a férfin nem látszik a fertőzés de ott van lévén hordozó pl HPV, gombás fertőzések, HIV, stb...

tudod te h nőként mennyire szar kikúrálni belőle magad ? és a későbbi gyerekvállalást is nehezíti

2019. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki, hogy nem teszi ki a szervezetét olyasminek, ami kiváltható részemről egy 3 másodperces művelettel.

Ja, hogy neked kicsit rossz érzés a gumi? Neki meg nagyon rossz érzés a fogamzásgátló tucatnyi mellékhatása. De persze téged ez nem izgat, szenvedjen csak ő, mert hát te ízig-vérig férfi vagy.

F 35

2019. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Annyiféle megoldás létezik, nem csak a gumi meg a tabi. Üljetek le, és beszéljétek meg, hogy nektek mi lenne a legmegfelelőbb védekezési mód. Orvos is tud tanácsot adni.

Amúgy megértem, hogy nem akar tabit szedni. Én se akartam, ezért találtunk más megoldást, ami nem gumi, mégis biztonságos (az idő előtti kivétel nem biztonságos!)

2019. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem eröltetem egyáltalán, én nem mondtam neki, hogy szedjen.


A lehető legbiztosabbra szeretnénk menni, megszakítás nem játszik, de azt én se akarnám. Pesszárium tetszene neki, de nem biztonságos állítólag.

2019. ápr. 8. 18:36
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A pesszáriumnak és a méhszájsapkának önmagában nem annyira jó a statisztikája, mint a guminak. Más módszerrel kombinálva viszont lehet ugyanolyan hatékony. Alkalmazhattok mellé spermicidet vagy megszakítást. Ezek önmagukban nem elég biztonságosak, de együtt igen.
2019. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
Sajnos 18 ev utan mindig az en feladatom a vedekezes. Nem akar tabit szedni nem is eroltetem. De lenne mas megoldas is hogy ne kelljen gumi. A megszakitas nem biztonsagos es nem is elvezem. Mindig stresszelj hogy idoben kivedd, tied az egesz felelesseg. Ennyi ido utan ugy gondolom hogy megerdemelnem azt kielegulest hogy benne elvezek el.
2019. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Egyik barátnőmnél az a fogamzásgátló hatása, hogy nem menstruált fél évig, aztán csak úgy egyszer megjott neki, aztán megint nem, és teljesen tönkretette a természetes ciklusát. Az nőgyógyász azt mondta, hogy ez már csak ilyen, nem lehet mit tenni vele, egyesek így reagálnak a fogamzásgátlóra, le meg persze nem tud állni vele, mert a pasikájának kellemetlen a gumi.

Egy másik barátnőmnek, miota elkezdett fogamzásgátlót szedni, fáj, ha a párja beleélvez.


Teljesen fair és logikus ha valaki nem akar játsszani az egészségével azért hogy minimálisan jobb legyen a szex. Ha ez neked nem fér bele akkor tényleg szakítsatok.


Amúgy vannak appok amikbe a nők rögzíteni tudják, hogy mikor jön meg nekik, meg mikor milyen hormonális változásokat észlelnek magukon és az app pár hónap alatt megtanulja a nő ciklusát, és kiszamitja hogy pontosan melyik napokon lehet gumi nélkül szexelni teherbe esés kockázata nélkül. Elvileg ez teljesen megbízható és bevált módszer (nem olyan mint a megszakításos védekezés) szóval ezzel teljesülhetne a te kívánságod is, hiszen egy hónapban mindig lenne gumi nélküli szex is, és az övé is, hogy ne keljen tablettát szednie.

2019. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ez az app jó ötlet, de a páromnak sajnos szabálytalan a ciklusa, csak hormonpanel vizsgálattal lehet megmondani, mikor van peteérése kb, szóval védekezés nélkül nem fogunk lefeküdni egymással.


Utolsó előtti, nálatok nem egészségügyi oka van a dolognak? Akkor gumizhatsz életed végéig sajnos, van aki nem szedhet ilyesmit és gondolom beleélvezni nem olyan áron akarsz, hogy belehalhat valamibe a feleséged (gondolom róla írtál).

2019. ápr. 8. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!