Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Manapság miért termeszetes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért termeszetes, szinte elvárás, hogy egy nő hosszú kapcsolatban tablettát szedjen?

Figyelt kérdés
Mikor megmondtam az új páromnak, hogy én nem szeretnék, akkor kicsit meglepődött, mert a volt barátnői szedték.
2019. márc. 11. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

A volt barátnői szedték, neki ez volt természetes. Gondolom, nem kényszerít, hogy szedd.

Egyáltalán nem elvárás. Én szedem, mert cserébe nem hányok, f*sok menzesz alatt, nem ájulok el a fájdalomtól, tudok dolgozni, gyakorlatilag nincsenek nehéz napok.

Nem tudom, miből gondolod, hogy elvárás lenne. Egy ember példájából? Nekem semelyik partnerem nem kérte, magam kedvéért csinálom.

2019. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
En is szedtem hosszu ideig kapcsolatban. Engem senki sose kényszerített, en szerettem volna szedni. Szerintem nem elvárás.
2019. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

#1

igen, helyette viszont kapsz folyamatosan egy olyan adag hormont, ami taccsrateheti a szervezeted szabályozását , ( megvonásos vérzés pl. ami nem a rendes menstruáció) cisztákra és embóliára a kockázatot megnöveli, és a a májat/ vesét duplán dolgoztatja.

2019. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerencsére nem minden pasi várja el. Én soha nem tömnél magam felesleges hormonokkal senki kedvéért. Az önző pasik várják el.
2019. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

#3

Köszönöm, tisztában vagyok az egészségemmel. Van egy gyógyíthatatlan betegségem, ezzel a hormonnal pedig sokat tudunk javítani az állapotomon.

2019. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Van egy gyógyíthatatlan betegségem, ezzel a hormonnal pedig sokat tudunk javítani az állapotomon."

Csak elfedi a bajt, de nem oldja meg..

2019. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!