Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszú távú kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távú kapcsolatban előfordult már veletek, hogy a párotok teste megváltozott, és emiatt nem kívántátok már?

Figyelt kérdés

Gondolok például hízásra/fogyásra/szülés utáni állapotra/betegségre/szépészeti beavatkozásra/tetoválásra, vagy bármire, ami megváltoztathat egy testet.


Próbáltátok megbeszélni a másikkal? Ha igen, hogyan mondtátok, és ő hogy reagált?


2019. jan. 10. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Véleményem szerint a hízás,fogyás,szülés utáni állapot,betegség által megváltozott test, illetve a "szépészeti" beavatkozás, tetoválás külön kategória.
2019. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az mindenkivel előfordulhat, hogy meghízik, és emiatt kevésbé kívánatos lesz. Egyszerű a megoldás: újra formába kell jönni.


A terhesség más tészta, a kismamák gömbölyűen szépek.

2019. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Terhesség utáni hízás. Mondtam neki, de pont leszarja. F.
2019. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Mennyi idős a gyerek?
2019. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, nálam is a terhesség utáni. Tesz érte persze, de attól még megnyúlt itt-ott a bőr és hát az idő kérdése. Nem mondom, hogy zavaró, de azért amilyen szép és feszes, izmos volt a bőre, főleg a hasa, ahhoz képest picit lelombozó (főleg azért, mert tudom régen milyen volt)


De ez fordítva is van, azért észrevettem, hogy mikor elengedtem magam, akkor párom sem gerjedt rám annyira, de miután megint elkezdtem sportolni és látszott is már, akkor volt, hogy elkezdett simogatni, fogdosni az izmomat és hát elég hamar szex lett a vége.


Legyen akármilyen is a párod, szereted, de az tagadhatatlan, hogy szexuálisan sokkal gerjesztőbb valaki, ha "csúcsformában" van a teste

2019. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!