Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit szólnátok, ha a barátnőtök hosszú kapcsolatban se lenne hajlandó tablettát szedni?

Figyelt kérdés

Az enyém azzal indított, hogy nem szeretne, ha megzsarolom vele, akkor az szakítóok lesz.


Viszont nekem kicsit rossz érzés az óvszer, eddigi kapcsolataimban hosszú távon nem volt szükség.



2019. ápr. 8. 18:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
szakitanék.f
2019. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

Miért csinálnak úgy az emberek, mintha csak a gumi és a tabi létezne a világon? :D

Mi is kizártuk a kombinált hormonokat és a gumit is. Mégis megoldjuk.

2019. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nálunk most jár le az 5 èv a spirálról, de az hormonos. Nem szeretne hormonosat újra amit teljesen megèrtek. Mondtam neki hogy akkor gumizunk, de erről hallani sem akar, mert ő "szereti èrezni a bőröm".

A tabi nálunk nem is jöhetett szóba, mert pont olyan kelekótya mint èn ès mindent elfelejtünk.


Nálunk a pesszárium a hüvelysapka spermiciddel termèszetesen, vagy rèzgyöngy. Csak arról meg olvastam furcsaságokat. Azt meg nem szeretnèm h szenvedjen vele.


31F

2019. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szakíts vele fiam,ha nincs pénze fogamzásgátló tablettára!!
2022. szept. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!