Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki ha valaki prostival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha valaki prostival veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 15:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
67%

A "pffuu-zős lány" vagyok... és annak szól aki "megszólított" :

A barátom nem dug prostikat :) Szeret engem, akár hiszed akár nem. Bízom benne, ő is bennem, sajnálom, hogy Te még nem találkoztál ilyen kapcsolattal :)

2008. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
93%
Egyáltalán nem ciki, mivel mindenkinek vannak igényei!És sajnos vannak olyan emberek akiknek csak prostival jön össze, csak vigyázz, hogy utánna ne nagyon dicsekedj vele!
2009. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én prostinál voltam, úgy szeretkeztem/szexeltem először, mert nem tudtam összejönni olyan csajjal aki tetszett volna, és évek óta senki sem tudja megmondani miért nem tudok, vagy hogyan tudnék. És úgy tűnik itt sem lesz olyan.
2010. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
29%

"Nem kell minden Prostituáltat lenézni inkább elégítsétek ki a férjeiteket úgy hogy ne jöjjenek hozzánk és akkor majd nem leszünk annyian az iparban."

Na nehogymár a nők legyenek hibásak a prostitúció létezéséért. Mert nem jönnek össze bizonyos férfiakkal, így azoknak "nem jut" rendes nő (hát istenem, próbálkozni kell); mert nem elégítik aki a férjüket (akinek persze könnyebb elmenni egy k,urvához, mint a házasságát rendbehozni, vagy megértőnek lenni a pl. nemrég szült feleségével), mert hajlandók a prostitúcióra... prostitúció azért van, mert kereslet van, és kik keresik, a férfiak.

2010. febr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Bennem is megfordult,hogy prostihoz fordulok. 23 éves vagyok és még szűz. Kezd kellemetlenné válni önmagam számára.Egy bartnő illúzió számomra.
2010. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A hozzászólóltól kérdem: Mi van,ha a kérdező bármilyen oknál fogva senkinek sem kell?
2010. dec. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Még valami: azt írta valaki,hogy a prostiktól könnyen el elehet kapni valami betegséget. Ez fennáll egy kapcsolatban is. A barátnőjétől is elkaphat valamit az ember.
2010. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!