Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki ha valaki prostival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha valaki prostival veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 15:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%

áhh, dehooogy :) eztökjó dolog xD

prostival? ne haragudjmár... :S tökgáz...

2008. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
62%
ultraciki:D
2008. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
69%

Igen, vérciki!!! ÉS egészségügyi kockázat is!

A legtöbb csaj nem fog Veled szóbaállni, ha ilyen "múlttal" dicsekedhetsz! Ami engem illet: 25 évesen volt 21 éves, (egy darabig :D:D:D) szűz barátom, a szüzessége nem volt számomra akadály. De ha kurvázik, az az lett volna. Egyrészt, a prostitúciót visszataszító intézménynek tartom, főleg, ha a nő nem saját akaratából teszi, és/vagy valaki "futtatja" - jó ha tudod, hogy többnyire ez a helyzet!! Ezek a nők legtöbbször nem bevállalós üzletasszonyok, hanem kizsákmányolt áldozatok. Másrészt, akárhogy is, egy önszántából ezt a "foglalkozást" űző kurvától is lehet kapni csomó betegséget, amit átadhatsz későbbi barátnődnek.

2008. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
szerintem nem ciki.biztos nem egy négyes melletti repedt sarkúra gondolt,hanem valami lakásban fogadós tiszta nunisra.figyelj,legalább előtte nem ciki,hogy béna vagy.a lényeg hogy gumit húzz,és kész.biztos nem fogod majd minden barátnődnek azt mondogatni hogy"én egy prostituáltal vesztettem el a szűzességem,nem baj?"ha tudnátok hány ilyen van!!van akit a saját apja visz el!!szerintem farkalj bátran!sok sikert!!
2008. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon gáz, egyszerűen undorító dolog, bár akinek ennyi esze van csak hogy kurvához megy az nem is érdemel jobbat.

Egyébként meg aki azt írta hogy egy prostinak nem ciki ha béna a pasi, azt valahogy nem értem....szerinted a barátnőjének ciki lenne ha nem minden tökéletes az első együttlétkor?? Pont annak lenne ciki aki szereti? Mégis miért lenne? A nők nagy része nem a szex miatt van valakivel.

2008. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
pff szerintem meg akkor se... hány ilyen van? én biztos nem nézném jó szemmel, ha a barátom egy prostival vesztette volna el... és tiszta nunis? haggyadmár... a ribanc sem kurva csak pénzért csinálja mi? pff...
2008. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
Annyi betegséget el lehet kapni, már ezért nem éri meg. Na meg mit tanulhatsz tőle aminek később hasznát veszed egy "normális" kapcsolatban? Semmit, egy prostinak ez munka, azt csinálja amiért fizetsz, úgy hogy minél hamarabb túllegyen rajta. A barátnők meg nem így működnek...
2008. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
Sztem gáz. Én biztos egy életen keresztül cseszegetném vele a haveromat.
2008. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem ciki hanem nagyon gáz...
2008. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
59%
Igen!!
2008. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!