Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ciki az ha valaki...

Miért ciki az ha valaki prostival veszti el a szüzességét? 20/F

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 11:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Minek fizetnel erte ha ingyen is lehet?Nem jobb erzes a szerelmeddel atelni a elsot?
2009. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ciki, ha valaki 20 éves létére nem talált magának egy lányt akivel szeretik egymást és szeretkeznének.
2009. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Az lenne a legjobb Nekem is hidd el!

De nem tudok becsajozni sajnos egy született vesztes vagyok.

2009. aug. 15. 11:52
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinek a magán ügye... És senkinek semmi köze hozza, hogy te hól, mikor, kivel. :) 20/F
2009. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de sokkal jobb valakivel, akivel kölcsönösen szeretitek egymást, akinek a szemében nem csak egy kuncsaft vagy. Szerintem érdemes lenne várnod, de a Te dolgod, emiatt senki sem fog lenézni. Sokan járnak k*rvázni, nem te leszel az első a világtörténelemben:D
2009. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nézd, ez csak akkor ciki, ha mondjuk fél év múlva lesz egy barátnőd, aki még szűz.

Majd megkérdi, hogy te az vagy-e még, és hogy hogyan vesztetted el.

És majd elmeséled neki, hogy egy útszéli k*rva ötezerér' szétrakta a lábát az egyik bokorban?

Nagyon romantikus, mondhatom.

Mondjuk lehet ettől nem kell félned, mert sokan vannak úgy, főleg akik szűzen kezdenek el k*rvázni, hogy teljesen rászoknak, és a büdös életben nem is lesz barátnőjük...

2009. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Sztem egyáltalán nem ciki,én is prostival veszítettem el. Nincs udvarlás meg minden babámfasza.

19/F

2009. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Miért lenne az? Csak a sok erkölcsös pics@ mondja neked, hogy ne veszítsd el prostival blablabla...., persze azért ők nem segítenének rajtad..... (magyarul: attól, hogy ők megmondják neked a frankót, még nem fognak megdugni, és te ugyanúgy szexéhes leszel...) Abban az esetben, ha nem sajnálod rá a pénzt menj el nyugodtan, nem is kell mondanod senkinek...
2009. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
már kurv.zni is elég nagy "ciki"... de ha erre van igényed akkor hajrá.
2009. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
azért ciki mert ennyire lúzer nemlehet vki, h csakegy prosti fekszik le vele...:D
2009. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!