Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valaki veszítette már el a...

Valaki veszítette már el a szüzességét prostival?

Figyelt kérdés
Nem a sarkon állóra gondolok hanem igényesebbekre.
2010. okt. 18. 16:56
1 2
 1/19 anonim válasza:
68%
én nem, de tervezem 17/f
2010. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Valaki már biztos. Én nem, de nem is szeretnék ilyet; én egy normális lánnyal szeretném...eddig nem volt :(


17/F

2010. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem de már megfordult a fejemben. Persze csak a netről vmi igényesebbet néznék ki.

20F

2010. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Még csak tervezem.

21f

2010. okt. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

FIÚK! Ahelyett hogy neten nézegettek prostikat nem lenne jobb lemenni egy szórakozóhelyre, koncertre vagy akármi és ott ismerkedni? 17 meg 20 évesen hagyjatok még magatoknak egy kis időt, hogy egy valódi kapcsolattal veszítsétek el és nem egy olyan lánnyal, aki undorodik tőled, minden másodpercben azt várja, hogy legyen már vége és csak a pénzért hajlandó rá.

Én egyébként már majdnem 20 vagyok is szintén szűz lány, persze bármely este megtehetném egy jött-ment akárkivel, de még adok magamnak egy esélyt, hogy olyan valakivel feküdjek le akinek jelentek is vmit.

2010. okt. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

22:03


Ha tudnék ismerkedni nem nagyon fordulna meg a fejemben, hogy prostihoz menjek.

2010. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én igen! Életem legszebb élménye volt! Direkt egy szép szöszit választottam, és ráadásul még kedves is volt.
2010. okt. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:53


Akkor talán vállalj végre 100% felelősséget az életedért és tanulj meg ismerkedni. De ez nem csak rád vonatkozik.

2010. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kinzo

Ismerkedéshez semmiféle tudás nem kell. Beszélni tudsz?Járni tudsz? Akkor odamész hozzá, azt mondod: Szia! Iszunk valamit? Max azt mondja, h nem. És akkor mi van? többet úgyse találkozol vele.

2010. okt. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Beszélni tudsz?" Nem igazán

"Járni tudsz?" Ja (csak egyenesen nehezen).


Elég kicsi a valószínűsége, hogy akárki is igent mondana. De még ha ez meg is történik ugyanúgy nem tudnék mit mondani.


A szórakozóhelyeket nem bírom, nem érzem jól magam, szorongani szoktam.

2010. okt. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!