Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valaki veszítette már el a...

Valaki veszítette már el a szüzességét prostival?

Figyelt kérdés
Nem a sarkon állóra gondolok hanem igényesebbekre.
2010. okt. 18. 16:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha kisgyerekként ilyen hozzáállással próbáltál volna megtanulni járni, még mindig négykézláb közlekednél. :)
2010. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az nem hozzáállás kérdése volt:)
2010. okt. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Kinzo!

Ne legyél már ilyen töketlen! Ha egy valamit nem bírnak a lányok (legalábbis én), az az ,ha egy fiú ilyen szerencsétlen! Talán az a baj, h túl nagyok az igényeid, egy bombázó lehet, h nemet mond, inkább a kedves egyszerűbb(nem csúnya!) lányokkal próbálkozz

2010. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Erről nem tehetek, ha kapcsolatokról, érzelmkeről, kommunikációról, stb volt szó sosem tudtam mit kéne csinálni.

Gondolkodtam már azon, hogy magamhoz képest túl szépekre vágyom (elég ronda vagyok). De sosem vágytam bombázókra.

2010. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Ismerkedéshez semmiféle tudás nem kell. Beszélni tudsz?Járni tudsz? Akkor odamész hozzá, azt mondod: Szia! Iszunk valamit? Max azt mondja, h nem. És akkor mi van? többet úgyse találkozol vele."


Egy kisvárosban olyan nincs hogy többet úgy se találkozol vele. Ha valaki rendszeresen jár szórakozni akkor biztos hogy összefut azzal aki egyszer lekoptat és már megy is a pletyka hogy ez a gyerek fel akart szedni és milyen szánalmas volt...


Amúgy könnyű mondani hogy menj buliba. Nekem nincs kivel elmennem mert a haverjaim nem járnak, aki meg jár annak meg megvan a külön társasága akiket én nem ismerek.

Egyedül tuti nem fogok elmenni mert nem tudnék mit csinálni ha egy ismerős sincs.

2010. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kinzo, de 21 éves vagy, ideje lenne felnőni, és a kezedbe venni az életed, ha ezt az önsajnáltató, semmittevő hozzáállást folytatod, tényleg nem lesz barátnőd.
2010. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem haragszom, tudom, elfogadtam.
2010. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Hülyeválasz válasza:
Nagyapáink nagyrésze. Dédnagyapáink vitték őket a kupiba.
2010. okt. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én is, igen! Az egyik legjobb élmény volt az életemben, most lehet megbotránkozni stb.! De ez van! :) EGy gyönyörű, vörös hajú, nálam valamivel idősebb hölggyel (én akkoriban erősen közeledtem a 25 felé), aki hihetetlen kedves volt, és olyan erotikus vonzereje volt, hogy olyat azóta sem tapsztaltam (pedig voltam azóta még egy pár csajnál!:)). Éljenek az igényes örömlányok!!! :)
2011. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!