Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen lelki következményei...

Milyen lelki következményei lehetnek, ha valaki prostival veszíti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Még régebben olvastam ezen az oldalon, hogy érzelmileg összezavar, ha egy prostituálttal veszíted el a szüzességed. Ezt konkrétan mire értették? A kérdést az egyik legjobb barátom miatt tettem fel, mivel ezt tervezi, és nem tudom róla lebeszélni. :S Légyszi normális válaszokat! 18/F
2011. aug. 1. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi. Pl. én is azzal vesztettem el az idén 20 évesen. Sőt még sokkal jobb is talán, mert nem kell rágörcsölni, hogy akkor "barátnő kell de most azonnal".
2011. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hagyjad, hadd menjen, semmi baja nem lesz. Azt mondják, ez önbizalmat ad. Amúgy meg régen még szokás is volt, vitte a fater a 14-15 éves gyereket ku*vához, akik felavatták, ennyi. Hadd menjen.

24/F

2011. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

-Mikor vesztetted el a szüzességed?

-Tavaly.

-És fájt?

-Igen, 5000 forintba xD

2011. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ezt holmi tipikus gyk-s hulye pi.csak irkaljak allandoan.

Semmi baja nem lesz, idegesitett mar a dolog engem is, irtam ki kerdest, h esetleg valakinek tonkre ment a lelki vilaga attol, h prostival nyomta eloszor?

Senki nem jelezte.

De alapbol is azt mondom, h nem lesz semmi baja.

Bar ilyen toketlen kolykoknek mint te vagy lehet valami baja vegulis:D

2011. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:39


Egyáltalán nem vagyok töketlen. Nem tudom, hogy miből gondolod ezt. Egyszerűen nem tartom helyesnek a dolgot. Akkor már inkább egy partiribi, mint egy hivatásos. Ha pedig azt gondolod, hogy magam miatt raktam ki a kérdést, csak nem merem felvállalni, akkor meg tévedsz. Már nem vagyok szűz, egy egyéjszakás kaland alkalmával veszítettem el a szüzességem fél évvel ezelőtt.

2011. aug. 1. 11:50
 6/6 anonim válasza:
Lelki kevés, de anyagi az ku rva nagy
2011. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!