Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintem 12 éves öcsém még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem 12 éves öcsém még túl fiatal a szexhez. Mit tegyek ha nem hallgat rám?

Figyelt kérdés
Én 1 19 éves fiú vok.Van 1 öcsém aki 12 éves és van 1 12 éves barátnője.1 nap mikor hazamentem meghallotamm fentről (kertesházban lakunk) h a lány elélvez.Másnap elmondta nekem , mert mindent megosztunk egymással.Én megkérdeztem h védekeztek-e ő azt mondta h védekeztek, de én ebben nem vagyok biztos.Én mondtam neki h ehez még ők kicsik és ezt ne csinálják, de nem hallgat rám.A szüleink nem foglakoznak velünk, mert mindig csak a munka és meg se hallgatnak.Kérlek segítsetek.Mit tegyek?
2008. júl. 31. 11:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hehe.Naon vicces.Lehet h a 6. kommetre kéne hallgatnom...
2008. júl. 31. 16:35
 12/13 anonim válasza:
Szerintem vásárolj neki a könyvesboltban pár szexuális felvilágosítással foglalkozó könyvet, melyben lehetőleg minden le legyen írva a szex veszélyeiről, a védekezési módszerekről, és egyéb más témákról, ami a tinédzserélethez kapcsolódik, de a legfontosabb, hogy beszélgess el vele komolyan, nagyon komolyan, mert ez nem játék!
2010. júl. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
szerintem vegyél neki heti egy doboz condom gumit
2011. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!