Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel kb másfél évet jártam. A csaj szakított hirtelen. Szerintem az volt a baj, hogy fiatal (18éves). Aztán járt egy sráccal kb fél évig. Majd végül szakított a sráccal. Aztán vhogy megint összefutottunk. Érdekes?

Figyelt kérdés
És most az a nagy harci helyzet, hogy ez kb március végén történt! Azóta azt mondja, hogy adjak neki időt, és eldönti, hogy mi lesz. Csak azt nem tudom, hogy miért kér időt. Pedig közben telefonálunk, találkozunk, azaz minden OK! Hanem a kettő között vagyok. Nagyon változó a gondolkodása, egyszer ezt gondolja, máskor azt! Azaz nem tudja eldönteni, hogy mit akar. Korából adódóan, hogy 18éves. MErt ha talizunk, akkor is van smaci, +ölelgetjük egymást. Szóval jól elvagyunk. Hogy mivel lehetne ráébreszteni, hogy ne húzza az időt, mert tudom, hogy ő is szeret, csak nem szeretném azt, hogy hülyének nézzen, elég kitartó vagyok. Akkor meg mi a baj? Nem értem.
2009. ápr. 21. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
18 évesen már elég érett gondolkozásúak a nők nem hiszem hogy ez olyan nagy probléma lehet, hacsak nem vagy túl idős hozzá.
2009. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha most az a kérdés, hogy érdekes-e, akkor nem, nem az. :D

Amúgy furának tartom, hogy ha 18 évesen neked fiatal (tehát te idősebb vagy), még nem próbáltál meg vele mondjuk beszélni erről a problémáról. Tudod, hogy ne húzza az időt, vagy most mit akar mégis.

2009. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a probléma,hogy beszéltem már a csajjal...és mindig az van,hogy nem adok időt...stb:S Ezzel védekezik!

Szóval így sajnos nem tudok vele szót érteni..

Nah ilyenkor mi van?

2009. ápr. 21. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2009. okt. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!