Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal pasi + idősebb csaj?

Figyelt kérdés

Egy 17-18 körüli fiúknak bejönnek a pár évvel idősebb lányok? Kb. 4-5 év a csaj javára.

De úgy h a csaj sem néz ki annyinak amennyi.

Miért izgatják a fiatalabb pasikat egy picivel idősebb csajok?Nincs velük annyira probléma?


2010. jan. 1. 15:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

én 21/F vagyok és nekem bejön akár 30 éves nő is ha olyan az alakja ami nekem tetszik, vagy fiatalabbnak néz ki.

Viszont nem terveznék hosszútávra.

4-5 év különbség az szerintem nem lényeg, 17-18 éves fiunak bejöhet nekem is bejött,

általában a lányoknak nem szokott bejönni a náluk fiatalabb fiu, bár ha 23 éves a nő akkor 18 éves pasi is bejöhet neki biológiailag már majdnem felnőtt.

2010. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod!:D
2010. jan. 1. 16:19
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia! De jó,h.rajtam kívül még kérdezik ezt!Nekem nagyon bejönnek mostanság a fiatalabb pasik!

Mondjuk én többnek nézek ki.....24/L

2010. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ Neked is! ;) :P

Örülök azért h nem vagyok egyedül,lehet kinövöm,viszont igen igaza van az az első válaszolónak már egy annyi idős srác lehet felnőtt.

2010. jan. 2. 22:16
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem világ életemben fiatalabb barátaim voltak, már általános iskola 8.-os koromban is 6.-os fiúval jártam... 2-3 év mindig volt az én javamra. Szerintem ez kódolva van, mert apukám is fiatalabb anyunál 3 évvel.:D
2010. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
:D Köszi! :D
2010. jan. 4. 21:40
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Én 20 barátnőm 23! Többet nem mondok!:)

2010. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hogy miért izgatják a fiatalabb pasikat egy picivel idősebb csajok?

Hát én csak a saját véleményemet mondhatom el. (21/F)

Nálam fiatalabb lánnyal sosem jártam jól, akármikor is kezdtem... Nem akarok általánosítani,hogy ez mindenkivel így van/lesz, de velem ez a helyzet.

Én úgy vettem észre hogy az idősebb lányok nem csak hogy komolyabbak is, de nem olyan bizonytalanok, szeszélyesek, mint a tizenéves kategória.

4-5 év pluszban meg ilyenkor már szerintem simán beleférhet, bár ez is emberfüggő...

2010. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi nektek is !!! (L)(L)(L)

Ebben is van valami hogy nem érzem tinilánynak magam,csak a külsőm az adottságaim azok :)

Valóban a fiatalabb csajok nem tudják mit hogy akarnak és stb... :)

2010. jan. 4. 22:05
 10/18 anonim ***** válasza:
Én 24 L vagyok, a barátom 21. imádom őt, de sajnos elég gyerekes és még megvannak benne ezek a kamaszfiús vonások. de hát istenem, szeretem...
2010. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!