Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal pasi + idősebb csaj?

Figyelt kérdés

Egy 17-18 körüli fiúknak bejönnek a pár évvel idősebb lányok? Kb. 4-5 év a csaj javára.

De úgy h a csaj sem néz ki annyinak amennyi.

Miért izgatják a fiatalabb pasikat egy picivel idősebb csajok?Nincs velük annyira probléma?


2010. jan. 1. 15:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Picit átneveled és meg fog jönni az esze :D
2010. jan. 4. 22:34
 12/18 anonim ***** válasza:
41%
Sokáig gondoltam azt, h nekem sose lesz fiatalabb pasim! 'Úgy' rájuk sem néztem. Aztán 1x kivételt tettem egy tőlem fiatalabb pasival, amit nagyon megbántam :S Nagyot csalódtam benne. Nagyon éretlenül gondolkoznak, megbízhatatlanok. (legalábbis hozzám képest) Azóta még jobban általánosítok :S Ezért nem kell lepontozni! Ez csak a saját személyes véleményem, és van okom ezt gondolni, mert nagyot csalódtam vkiben! :S
2010. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
ja és 18/l voltam
2010. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Megint az utolsó vok :D

Eleinte úgy gondoltam, h jajj majd milyen aranyos lesz, meg nem kellett azon agyalnom, h jajj mi lesz, ha nem tart elég tapasztaltnak, de a dolgok nem jól sültek el... Lehet, h csak ez a vki volt ilyen, nem tudom... :S

2010. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi neked is,sajnálom hogy így alakult vele. :((((
2010. jan. 4. 23:16
 16/18 anonim ***** válasza:

22:37

mint írtad 18 vagy, mennyi volt a fiu akivel kipróbáltad és fiatalabb volt tőled?


Tinikorban a lányok érettebbek a fiuknál.

Tehát ha találtál pl egy 16 éves pasit aki testre lehet értett volt, de szellemileg biztos nem.


viszont ha egy 26 éves csaj választ egy 22 éves pasit ott már bizony nagy esélye van, hogy a fiu éretten gondolkodik. Persze nem lehet általánosítani.

Kérlek Ne általánosíts, lehet egy 16 éves is érettebb gondolkodású, és lehet egy 22 éves is gyerekes.


én 18 éves koromban megismertem egy 14 éves lányt (nem párkapcsolat céljából) Rengeteget dumáltunk, minden gátlások nélkül, és csak tátottam a számat, hogy ezeket valóban egy 14 éves lány gondolja, érzi, és valja.

mielőtt aztmodaná valaki, hogy biztos én voltam az ő szintjén mint gyerekes, nem pont, hogy ő volt az én szintemen.

2010. jan. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Hát igen...én 15 éves koromban is 2 x meggondoltam mindent hogy mit csinálok,mert tudtam hogy ki fog hatni az életemre.

Elhamarkodott döntésem nem hiszem hogy volt eddig. (most csak a párkapcsolatokra gondolok)

Sajnos én is általánosítok,mert körülöttem lévő fiatalok nagyon szeretik "menő" életvitelt.Kérdés hogy kinövik-e?

És lányokról sincs jó véleményem.Nekem még ha fizetnének se innám meg a fél pohár italt....de ők vedelik,tisztelet a kivételnek.

Azt hiszem sokszor át fogom gondolni ezt,köszönöm válaszod neked is!!! (L)(L)

2010. jan. 5. 00:25
 18/18 anonim válasza:
27/F: en vilag eletemben a fiatalabb (akar joval! fiatalabb) csajokra buktam. Ennek ellenere volt egy szep kapcsilatom, amikor 23 voltam egy 32 eves ketgyerekes anyukaval, aki kb 20-nak jo ha kinezett (rengetegen irigyeltek miatta). Ma is van egy kapcsolatom egy 43 eves csajszival, de semmi komoly. Osszaejarunk evente egyszer-ketszer kellemesen eltoltunk egymas tarsasagaban par titkos eldugott napot (valami hotelben, vagy vilag vegi panzioban) es ennyi. Raadasul jo baratok is vagyunk, mindketten tudunk a masik parkapcsolatairol stb.
2010. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!