Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintem 12 éves öcsém még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem 12 éves öcsém még túl fiatal a szexhez. Mit tegyek ha nem hallgat rám?

Figyelt kérdés
Én 1 19 éves fiú vok.Van 1 öcsém aki 12 éves és van 1 12 éves barátnője.1 nap mikor hazamentem meghallotamm fentről (kertesházban lakunk) h a lány elélvez.Másnap elmondta nekem , mert mindent megosztunk egymással.Én megkérdeztem h védekeztek-e ő azt mondta h védekeztek, de én ebben nem vagyok biztos.Én mondtam neki h ehez még ők kicsik és ezt ne csinálják, de nem hallgat rám.A szüleink nem foglakoznak velünk, mert mindig csak a munka és meg se hallgatnak.Kérlek segítsetek.Mit tegyek?
2008. júl. 31. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem próbálj meg az öcséddel normálisan leülni és beszélni,ha vagytok olyan viszonyba pl és próbáld meg benne tudatosítani milyen veszélyei is vannak ennek a dolognak.Hozz fel neki példákat is a terhességgel h menny felelősséggel jár és h ugye inkább a későbbiekben bulizna mint gyermeket nevelne pl...mondhatod azt is neki h a szüleiteket nem akarod belevonni mert biztos mérgesek lennének ezt meg te nem akarod inkább te beszélsz vele mert jót akarsz neki.Amúgy ez a része tényleg igy van mert a szülők ha ilyenek nem hiszem h megértenék ezt a dolgot csak jönne a szidás annak meg nincs értelme,mert az ilyen dolgokat megbeszélni kell.
2008. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld meg őt kicsit "megijeszteni" a veszélyekkel. Akkor lehet hogy kicsit lassabbra veszik a tempót. Ne nagyon ijessz rá csak kicsit utalj rá, h milyen betegségek vannak aztán a terhesség mivel járhat. Aztán amikor nagyobb lesz (16-17 éves) akkor meg tuti ráfog jönni h te csak jót akartál neki és hátha biosz órán is megérti a "veszélyeket".

cukorfalat

2008. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A veszélyeit megmondtam, de nem hiszi el.Nem tom h mit csinálják már kezdek bepánikolni:S
2008. júl. 31. 11:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Aztmondtad, hogy tudtok beszélgetni!Hát mondd el neki a veszélyeket.. Vagy amikor lány ottvan 3-an beszélgessetek. Mondd el, hogy terhes lehet, fertősést kaphatnak, vagy a terhesség miatt elég komoly gondjaik lehetnek, Pl abortusz, vagy ha komplikáció van. Tudatosísd bennük, hogy 12 éves gyerekek. Sétáljanak, csókolózzanak, és ennyi. Még legalább 3 évig. Ugyis elmúlik, fiataok, ne tegyék ezzek tönkre magukat és egymást. Vagy ha nem lehet őket lebeszélni, akkor vegyél nekik gumit, és mondd el, hogy HASZNÁLJÁK!!!
2008. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez sem használ és továbbra is önfejüek..van egy durva módszer..de csak akkor ajánlom ha tényleg semmi nem használ!!Mutass a lánynak és a fiunak egy szülés videóját.Hidd el nem fog nekik tetszeni.
2008. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki egy doboz ultravékonyt, vagy amit használsz, használtál, és mondd azt neki, h nekem ezzel kurva jó volt, az olyan kis tökcsőszök még mennek a nagyfiúk után.

Amúgy ha meg egyszer belekezdett, úgysem fognak leállni.

2008. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mást nem nagyon tehetsz, minthogy legalább a védekezésre ráveszed... Ízesített, színes, mentolos-bizsergetős, bordázott meg egyebes óvszerek, pont arra valók hogy a gyereklelkűek (ebben az esetben gyerekek) eljátszhassanak vele... Persze jó ha elbeszélgetsz a lánnyal és az öcséddel, de leállni tényleg nem nagyon fognak. Ha riogatod őket a szülésvideóval, abortuszfilmmel meg egyebekkel, lehet hogy egy életre ezen fognak parázni, szóval csak mértékkel. Sajnos tudomásul kell venni hogy a nálunk 5-10 évvel fiatalabban jóval korábban kezdik mint mi, de akkor legalább próbáljuk elérni hogy okosan csinálják.


V.

2008. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hiszik el, mutass egy kis szöveget, amiben írnak fertőzésekről. Ha nagyon önfejűek én is azt ajánlom, hogy mutass videót. Akár a szülésről... de ezt a végső esetben, ha továbbra is folytatni akarják. Nem lesz jó vége, ha nem tudod őket megállítani. És megfenyegetheted, hogy elmondod a szüleidnek, ha nem hagyják abba. Persze ne légy durva...
2008. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Másik alternatíva:: Jól verd el, ahogy a szófogadatlan kisgyerekeket szokás. Mivel az is. A szüleiteknek kéne elővenni őt.
2008. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
Kapd el a kiscsajt egy körre... ha jobb vagy, mint az öcsi, lehet hogy elmegy tőle a hölgy kedve :D
2008. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!