Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Haverommal leszo.tuk egymást,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverommal leszo.tuk egymást, full részegen, azaz orálisan kielégítettük egymást. Ez most gáz?

Figyelt kérdés
Mindketten teljesen be voltunk rúgva, mondhatni nem is tudtunk magunkról, és aztán meg a táboban egy házban vagyunk, és egy ágyba dőltünk be, és megtörtént a dolog. Már nem emlékszem élveztem-e vagy sem, de szerintetek ez gáz? 19 vagyok és barátnőm van, azaz nem vagyok meleg, ez csak úgy jött.
2009. júl. 20. 20:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:

Na okés, sztem nem gáz egyáltalán, le vagyok döbbenve pár véleményen.


1, szted emlékszem én arra h lenyeltem-e ... nemtom tényleg

2, mi ez az SZDSZ ??? ha van egy sráccal egy kaland, akkor mi közöm van az SZDSZ-hez?

2009. júl. 23. 18:08
 52/61 anonim ***** válasza:

jól esett mindkettőnknek...te jó ég!

és a barátnőd röhög rajta... szánalmasak vagytok

L18

2009. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:

Bassszzz mi ebben a furcsa? Egy fiónak képzeld el, elég kellemes érzés, ha leszopják na.


Amúgy pedig igen, a bnőm röhög rajta ....

2009. júl. 25. 02:06
 54/61 anonim ***** válasza:
80%

Nem ebben semmi furcsa..minden második ember ezt csinálja..:D:D:D:D Jaj de kellemes perceket szereztél!! :D:D:D Kössssz!!Remélem még sok ilyen vicces kérdést írsz majd ki..

Ja igen lehet lepontozni,csak mert nem hiszek el egy ilyen degenerált storyt. :S

2009. júl. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 A kérdező kommentje:

Örülök ha ez neked egy degenerált story, csak tudnám miért ....

Nem értem, részegek voltunk és megesett, és nem hiszem el h mással ne esne meg. Téged a bnőd még soha nem szopott le? na akkor te is degenerált vagy ezek szerint. Csak annyi a különbség h most fiúval volt, na és akkor ?

Basszus, nemtom te hol élsz, de képzeld el vannak ilyen dolgok a világon tudod???

2009. júl. 26. 08:59
 56/61 anonim ***** válasza:
Sztem nem gáz. valahol a lelke mélyén minden fiú kipróbálná, csak van aki annyira fél tőle, hogy inkább fikáz mindekit. Én is átestem nemrég rajta:)
2010. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:

hihhh, egy őszinte ember ....

ha kevés is, de vannak még ilyenek

2010. jún. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

"Varietas delectat" - a változatosság gyönyörködtet!


Kecskével, lóval még nem próbálkoztál?

2010. jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim válasza:
hát nemtudom.. tegnap miis leszo.tuk egymást a haverommal... de van barátnőm.... most ilyenkor mivan??? nemvagyok homok...:O
2010. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
nem vagy homok ne aggódj, csak páran próbálják belénk beszélni, akiknek már volt úgymond fiús kalandja, aztán csak irigykednek sztem! ne hagyd magad, dehogy vagy homok ...
2010. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!