Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Haverommal leszo.tuk egymást,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverommal leszo.tuk egymást, full részegen, azaz orálisan kielégítettük egymást. Ez most gáz?

Figyelt kérdés
Mindketten teljesen be voltunk rúgva, mondhatni nem is tudtunk magunkról, és aztán meg a táboban egy házban vagyunk, és egy ágyba dőltünk be, és megtörtént a dolog. Már nem emlékszem élveztem-e vagy sem, de szerintetek ez gáz? 19 vagyok és barátnőm van, azaz nem vagyok meleg, ez csak úgy jött.
2009. júl. 20. 20:20
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
67%
Semmi különös, szinte megkívántam egy f..szt. Hehehe. De előtte iszok.
2009. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:

20:40-es!

Igen, valahogy úgy, halvány emlékeim szerint ....


Látom az egyetlen normális embert meg sikeresen lepontoztátok, gratulálok!

2009. júl. 20. 20:44
 23/61 anonim ***** válasza:
75%

Mi jöhet még ezután?

A többi haverok, vagy anyuci, netán apuci?


Persze ha részeg voltál, akkor semmi probléma!

2009. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem gáz,ha belátod,hogy a pasikhoz is vonzódsz.Szerintem nem lehet annyit inni,hogy egy azonos nemű ember "ölében nyalakodj",ha alapjáraton nem vonzz a dolog.Szóval gondolkozz el rajta!

Egyébként a kérdésre a választ megkapod magad is,ha mondjuk bele gondolsz,hogy 2másik csávóról hallod ugyanezt..Na,gáz?

2009. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:
Amúgy ez most kinek miért fáj? Egyikünk se hozza szóba de sztem egyikünknek se esett rosszul. Na és akkor?
2009. júl. 20. 20:47
 26/61 A kérdező kommentje:

20:45

Nem, nem gáz. Max nevetnék egyet aztán annyi. De csak emiatt nem gondolnám őket melegeknek.

2009. júl. 20. 20:48
 27/61 A kérdező kommentje:

És álszent se vagyok, elismerem, egy tök szép srác volt, na ettől még nem vonzódok hozzá úgy mint egy meleg.

BNŐM van !!! Ez így összejött aztán kész.

2009. júl. 20. 20:49
 28/61 anonim ***** válasza:
51%

Ettől nem leszel meleg,max biszexuális..

De ha te úgy érzed nem vagy akkor biztos nem vagy.

Minden esetre nem lennék a barátnőd helyébe,ha ilyen nálad egy jó vicc..(és gondolom ezzel nem vagyok egyedül)

2009. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
74%

hát barátom ez elég hülye kérdés...szerintem te is tudod a választ ha visszaolvasod a saját kérdésedet...GÁÁÁÁZ


én itt egy enyhe melegfronti hatást észlelek

2009. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
66%

melegfront :-D

ez jó.

Lehet hogy már régebben is volt valami csak nem emlékeztek rá. :-))

2009. júl. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!