Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Haverommal leszo.tuk egymást,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverommal leszo.tuk egymást, full részegen, azaz orálisan kielégítettük egymást. Ez most gáz?

Figyelt kérdés
Mindketten teljesen be voltunk rúgva, mondhatni nem is tudtunk magunkról, és aztán meg a táboban egy házban vagyunk, és egy ágyba dőltünk be, és megtörtént a dolog. Már nem emlékszem élveztem-e vagy sem, de szerintetek ez gáz? 19 vagyok és barátnőm van, azaz nem vagyok meleg, ez csak úgy jött.
2009. júl. 20. 20:20
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
39%
Részegen történnek csúnya dolgok:P sztem nem gázXD
2009. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
88%
Az ember részegen sem tesz olyat, amit józanul ne tenne, csak olyat tesz amit józanul nem mer megtenni.
2009. júl. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
88%
az a legrosszabb eset ha részegen csinál ilyet valaki, nem elég hogy a piával nem tud mértéket tartani, mér érzelmileg és önismeretileg is egy labilis nyomott, és rögtön homokos hajlamokkal éli ki... ez nem egy biztató ember képe
2009. júl. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 A kérdező kommentje:

Attól mert hetero vagyok, egyből hülyének is kellene lennem? Ti talán nem tudjátok megállapítani egy másik srácról, hogy ki az aki jó srác és ki az aki nem jó srác külsőre? Na nemá.

Ok, köszi a válaszokat, továbbra se érzem magam melegnek, a bnőm pedig sztem akkor ezerszer jobban besértődne ha lánnyal csalnám meg, de egy ilyen kis ökörködés inkább sztem még csak megcsalásnak se nevezhető.

2009. júl. 21. 10:36
 45/61 anonim ***** válasza:
67%

"kis ökörködés"?????? Te beteg vagy ha ez Neked "kis ökörködés"

Ez nagy buzulás!

2009. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
87%
Hát öregem ti akkor már bőven túl vagytok a barátságon. És látom le is pontozol mindenkit rendesen. Ez megint csak egy olyan kérdés amire nem választ keresel, hanem megnyugvást. De mégis mit gondolsz? Elmondod, hogy leszoptam egy másik pasit és akkor ilyeneket fogsz kapni, hogy "jaj nyugi semmi gond megesik az ilyen". És akkor itt rinyálsz, hogy hetero vagy...
2009. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
87%

Jó srác nem jó srác akkor sem hallottam még egy fiút úgy beszélni, hogy szépnek találom a haveromat. Lehet jóképű, helyes, jófelépítésű de szép az egy lány.

Vagy lányok beszélnek így fiúról.

Figyelj, tényleg gondolkozz el, mert ez elég fura. Akkor nem vagy tisztába a nemi beállítottságoddal.

2009. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
69%

full gáz...nem maga a dolog hanem hogy képes az ember idáig inni magát:S én ezért dobtam a barátomat:S

L18

2009. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim válasza:
87%
holnap posztold azt is h jó seggbekukiztad. nem, nem lesz gáz.
2009. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:

hülye, seggbekuki.... tuti nem lenne, azért az már valóban buxulás .. de ez sztem nem az, ez íg yhirtelen egyszer jól esett mindkettőnknek aztán annyi .. na és ?

Bnőmnek elmeséltem, csak szétröhögte magát, de még mindig nem igazán akarja elhinni.

2009. júl. 23. 11:09
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!