Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Haverommal leszo.tuk egymást,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverommal leszo.tuk egymást, full részegen, azaz orálisan kielégítettük egymást. Ez most gáz?

Figyelt kérdés
Mindketten teljesen be voltunk rúgva, mondhatni nem is tudtunk magunkról, és aztán meg a táboban egy házban vagyunk, és egy ágyba dőltünk be, és megtörtént a dolog. Már nem emlékszem élveztem-e vagy sem, de szerintetek ez gáz? 19 vagyok és barátnőm van, azaz nem vagyok meleg, ez csak úgy jött.
2009. júl. 20. 20:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
55%

Gáz.


De ha, nem tudja/látta senki,és nem óhajtasz többet ilyet csinálni, inkább felejtsétek el. És tartsd a szád a barátnőd előtt. L/17

2009. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
nem rossz ötlet :)
2009. júl. 20. 20:24
 3/61 anonim ***** válasza:
84%
Ha beittal total akkor erre hogyhogy emlekszel?Te kis huncut!
2009. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
61%
Szintén.
2009. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
ja meg hát most sem óhajtottam ilyet csinálni, csak ránk jött a dili .... vagy nemtom
2009. júl. 20. 20:25
 6/61 anonim ***** válasza:
63%
Ja, én is azt akartam kérdezni, hogy hogyhogy emlékszel erre, ha semmi másra nem? Lol
2009. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
Hogy emlékszem? Na hadd ne részletezzem a dolgokat :-)
2009. júl. 20. 20:25
 8/61 anonim ***** válasza:
80%

Jó volt, valld be...Kis homikák. Full részegen is full gáz és csak a b..zik csinálnak ilyet. Popókáját nem próbáltad fel?

Persze gondolom kamu.

2009. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:

de hülye vagy vazzzzz

nem kamu

nem volt semmi popó (sztem tuti nem, azért ez rémlene)

és nem vagyunk homikák ...

Sztem nem oylan nagy show most ez, nemtom miért támadsz így, gondolom irigykedsz.

2009. júl. 20. 20:30
 10/61 anonim ***** válasza:
75%
Nevetséges, te magad is tudod, hogy az, ha nem vagy homi, akkor naná, hogy gáz! Ilyet full részegen sem csinál az ember, annyira nem lehettél full ha megtaláltad és a szádba tetted, utána ő a tied vagy fordítva...ez egy folyamat. Vagy csak úgy magától állt a bráner és kész?! Ne viccelj már! Ha valóság, akkor gáz, és idióta vagy ha ezt megkérded, ha nem igaz, akkor meg lúzerkodhatnál más oldalon!
2009. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!