Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Haverommal leszo.tuk egymást,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverommal leszo.tuk egymást, full részegen, azaz orálisan kielégítettük egymást. Ez most gáz?

Figyelt kérdés
Mindketten teljesen be voltunk rúgva, mondhatni nem is tudtunk magunkról, és aztán meg a táboban egy házban vagyunk, és egy ágyba dőltünk be, és megtörtént a dolog. Már nem emlékszem élveztem-e vagy sem, de szerintetek ez gáz? 19 vagyok és barátnőm van, azaz nem vagyok meleg, ez csak úgy jött.
2009. júl. 20. 20:20
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
76%

Tudod mi a népművészeti cserépedény?


Tele kéne a szádat tömni f@sszal!

2009. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
76%

Azt írod, hogy " tök szép srác volt". Én egy fiút sem ismerek aki így beszélne a saját haverjáról.

A kérdésedre válaszolva: gáz. Szerintem.

És milyen volt bekapni?

2009. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
94%
lenyeltétek? :-)
2009. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
88%
Erre egy szót mondok: SZDSZ
2009. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
89%
Ez kajak homokosság....És le lehet pontozni nyugodtan mert nem érdekel de akkor is az a véleményem hogy aki hetero és még readásul b.nője is van az nem szopkodja más farkát....
2009. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
78%

Többfelől kívánom megközelíteni a dolgot.


Egyrészt te az alkoholnak tudod be a történteket, hogy ilyenkor az ember olyanokat is megtesz, amiket alapjáraton nem tenne meg. Ebben tökéletesen igazad van, ugyanis az alkohol oldja az ember gátlásait, és meg meri tenni azokat a dolgokat, amikre gondolt korábban stb. Az alkoholtol csak gátlástalanabb leszel, nem véletlenül mondják, hogy a részeg ember a legőszintébb. Szóval mondhatod itt, hogy nincsenek ilyen beállítottságaid, de csak foglalkoztathatott a probléma korábban is... Arról nem is beszélve, hogy sok ember van, akik csak életük közepén döbbennek rá a házasságuk kellős közepén, pár gyerek után, hogy ők mégis a másik nemhez vonzódnak. Ezt nem csesztetésből írtam le, nem kell lepontozni, csak gondolkozz el rajta. Hogy ez gáz-e, mindenki eldönti maga, mivel minden ember más, mindenki máshogy vélekedik erről. Mint látjuk neked nincs vele bajod (akkor miért kérdezted meg?), a válaszolók nagy részének meg nem tetszik...


Viszont ami miatt egyértelműen gáz: párkapcsolatban élsz és lesz*ptál egy másik valakit, aki nem a párod. Attól függetlenül, hogy ő nem nőnemű, ez még nagyon is megcsalás, és kicsit fura, hogy ezt te egy poénnak fogod fel... Hidd el, a csajod nagy valószínűséggel nem röhögne a történteken ha valahonnan megtudná, hanem kiakadna. Extrán kiakadna, mivel nem hogy megcsaltad, de ráadásul nem egy nővel, hanem egy pasival. Hát, nem lennék a helyedben.....

2009. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
84%
Ez az igazi barátság. Brokeback Mountain.
2009. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
84%
Semmi gáz csak rákapcsolódtatok a központi agyra.
2009. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
89%
homó vagy, legalább részben, magadnak tennél egy hatalmas szívességet azzal, ha ezzel megpróbálnál szembenézni, különben egész életedben ezen fogsz kínlódni, és még a dolog jó részéből is teljesen kimaradsz.
2009. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
76%
Na mit gondolsz. Olyan egyszerű a válasz mint az 1+1. Igen gáz mit gondoltál?! De legalább ne kürtölnéd szét ország világnak, hanem hallgatsz erről, mint a sír. A Maúnika sóba nem akarsz vele elmenni?
2009. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!