Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexeltek már úgy, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltek már úgy, hogy a gyermeketek megláthat?

Figyelt kérdés

Úgy , hogy a másik szobában bármikor felkelhet a gyereketek , és azt sem tudjátok , hogy alszik-e vagy épp kukkol a sötét lakásban?

Mert nekünk szembe nézz a két szoba és akkár láthat mindent! Ovodás már a gyermek, külön alszik !!! A párom mindig megjegyzi ,hogy ott a lehetöség a szexelésre !!! De igy ????


2009. ápr. 28. 19:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, szerintem itt nem az a legnagyobb probléma, hogy a gyerek megláthat.

A kapcsolatotkban szerintem valami nagyon nincs rendben. Ő sem oké. Ha tényleg ilyen, dobd ki a francba, hiába kötődsz hozzá. Hosszútávon kifizetődőbb.

D ha mégsem teszed, de hívd "csajomnak", mert nem szokás lecsajomozni azt, akivel együtt neveltek gyereket.

2009. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat. Szóval "de ha mégsem teszed, ne hívd "csajomnak"...)
2009. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Hát attól még neki nem kéne ilyennek lenni, de te választottad... És néha-néha azért kielégíthetitek egymást. Vagy te azzal elégülnél ki, hogy nem kéne szexelni??!! Miért ő minden nap (vagy egy héten min.3 x) mondogatja?? Mondjuk ez téll nem egészséges, de ne bátsd meg őt, mert ha a szülei is ilyenek voltak, akkor alap, hogy ő is ilyen. És nem tudom, hogy hogy eshetett neki, mikor megtudta, hogy vonaton "készült". ---->Szerintem ezért is ne hangoztassátok a gyerek előtt a szexet, mert még ő is pofáraesne.
2009. ápr. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!