Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexeltek már úgy, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltek már úgy, hogy a gyermeketek megláthat?

Figyelt kérdés

Úgy , hogy a másik szobában bármikor felkelhet a gyereketek , és azt sem tudjátok , hogy alszik-e vagy épp kukkol a sötét lakásban?

Mert nekünk szembe nézz a két szoba és akkár láthat mindent! Ovodás már a gyermek, külön alszik !!! A párom mindig megjegyzi ,hogy ott a lehetöség a szexelésre !!! De igy ????


2009. ápr. 28. 19:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
29én , Ö27 éves
2009. ápr. 28. 20:53
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
És a gyereke érdekében sem képes visszafogni magát, vagy ajtót becsukni?Miért esik nehezére becsukni azt a k*va ajtót?Legyen már tekintettel a gyerekére!:S milyen anya az ilyen?
2009. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ajtó bezár, kulcsod elrejted, és megmondod neki, hogy ma éjjel csak az enyém vagy baby :D vagy akármi...nem kéne h ekkora gond legyen ez az egész.:(
2009. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
sajnos nem gondol a gyerekére sem , én ugy érzem nem szereti öt , de még engemet sem !! Neki csak a himvesszö kell és kész !!
2009. ápr. 28. 21:06
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes egy kapcsolat...na meg a csajod is-ahogy te irod. 3 éves gyerköcötök van és neked ö még a csajod? Vagy nem a tiéd a gyerek? Akkor keress másik nöt,minek vagy vele?
2009. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen.Szerintem is.:S

Akivel közös gyerekem van, ő már nem a csajom.Sőt, ha szerelmem van, ő sem a csajom.Nem is értem hogy lehet ilyen egy 27 éves anyuka.:S

2009. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ja nem az enyém , de már majdnem olyan ,mitha saját lenne!!!
2009. ápr. 28. 21:15
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdés a nőnek: A f@szért van veled?

Egy kérdés neked: A f@szért vagy vele?

2009. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Erre egyértelmü választ nem tudok adni !! De azt tudom kötödök hozzá , szerelem nélkül !!
2009. ápr. 28. 21:36
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Az elég komoly, hogy nem a te gyereked, mégis sokkal inkább a szíveden viseled a sorsát, mint a saját anyja.


Egyébként sajnos sokkal okosabbat az előttem szólóknál nem tudok mondani. Ha nem fogja fel, hogy ezzel a saját gyereke életét cseszheti el, majdhogynem veszett dolog. Csak az a baj, hogy ha esetleg szakítanátok, valószínű megcsinálná ezt mással, akit viszont nem érdekel a gyerek.

Én nem ajánlom, hogy így belemenj a dologba, hiszen neked kell majd a gyerek szemébe nézned, aki később lehet, hogy ezt természetesnek tekinti majd és nem problémázik, visziont lehet, hogy azt hiszi, "bántottad" az anyukáját.


Saját magamból kiindulva ez szerintem inkább káros a gyerekekre. Bár igaz, nekem szerencsére nem volt ilyen tapasztalatom, de ha anyámékat most kapnám rajta 18 évesen, az is eléggé lesokkolna. Más tudni, hogy anyumék szeretik egymást, és más azt látni is.....

2009. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!