Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexeltek már úgy, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltek már úgy, hogy a gyermeketek megláthat?

Figyelt kérdés

Úgy , hogy a másik szobában bármikor felkelhet a gyereketek , és azt sem tudjátok , hogy alszik-e vagy épp kukkol a sötét lakásban?

Mert nekünk szembe nézz a két szoba és akkár láthat mindent! Ovodás már a gyermek, külön alszik !!! A párom mindig megjegyzi ,hogy ott a lehetöség a szexelésre !!! De igy ????


2009. ápr. 28. 19:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok bunkónak látszani, de ti arról még nem hallottatok, hogy bezárjátok az ajtót kulcsra?
2009. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%
egyszer megkell tudnia hogy születik a baba :P xD
2009. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
amikor 11 éves lesz már úgyis tudni fogja ezeket a dolgokat, de addig inkább csukjátok be az ajtót!
2009. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
a csajom nem akarja becsukni az ajtot , magyarul nyitott ajtonál akarna szexelni !!! Normális dolog ez ?? Nem koros a gyerekre ???
2009. ápr. 28. 20:26
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne a gyerek előtt.

Tapasztalatból mondom, elég sz@r.

Amikor kisgyerek voltam,megesett, hogy felébredtem a "zajokra".Nem tudom megfogalmazni, hogy miért,de nagyon rossz volt.Pláne mikor véletlen benyitottam.10 évesen.

Akár hány éves is a gyereketek, NE a szeme láttára légyszíves.

2009. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
3 éves !!! A csajom egy szexmániás !!!
2009. ápr. 28. 20:45
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele, mondd el neki, hogy olvastál erről fórumon, és írtak oda olyan emberek, akik meglátták/hallották gyerek korukba a szüleiket, és nincs jó hatással a gyerekre...Este csak be tudja csukni/zárni az ajtót.Ha ő nem, akkor Te.Valamit csak tudtok tenni ellene Te és a PÁROD.
2009. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja és mi az, hogy nem akarja becsukni az ajtót?

Akkor csukd be Te.

Vagy majd oda megy és kinyitja?

Nem értem. :S

Ajtó becsuk, és mehet a szex.

2009. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hány évesek is vagytok?
2009. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hatok rá !! Képzeld az egész családja egy szexmániás volt , a csajom a vonaton "készült" !!! A szülei is minden hol csak szexeltek utca , aluljáró , erdö.... !!! ÉN családom nagyon szex ellenes volt !!! Nagyon nehéz helyzetben vagyok !!!
2009. ápr. 28. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!