Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha a gyermeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a gyermeketek meglát szeretkezés közben? :$

Figyelt kérdés
Történt ugyanis, hogy párommal épp a közepén tartottunk a dolognak, nem kis hévvel, amikor megláttuk hogy a gyerekünk a fotelben ül és közben tágra nyílt szemekkel érdeklődve pislog ránk. Nem tudjuk mióta figyelhetett bennünket, úgy elvoltunk foglalva! Azóta az óvónéni már kétszer hívott be, hogy a gyerekünk a fűben játszik egy másik kislánnyal!
2011. jún. 5. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
ez nekem kamunak tűnik,ha meg nem az akkor csukd be a szobaajtót,vagy csináljátok amikor oviban van.
2011. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk elmondod neki mit látott. Természetes, hogy kíváncsi, én is az voltam, nekem is elmondták a szüleim, és nem lett semmi bajom. :D
2011. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nekem a szüleim azt mondták ,hogy birkóznak amikor véletlen rájuk nyitottam ,de én nem is emlékszem a dologra lehet ő is el fogja felejteni.

Mindenesetre ,ha nem segít akkor mond neki ,hogy a felnőttek ezt szokták csinálni ,ha nagyon szeretik egymást és van gyerekük( ,hogy ne próbálja 12évesen az első osztályban véletlen sem..)

2011. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!