Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan feküdjek le a párommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan feküdjek le a párommal, ha ő még szűz, én már 3 éve nem?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány, 18, és van egy fiatalabb srác. Kell ilyenkor valamire vigyázni? Hogy mondjam el neki, mit is kell csinálni? Elméletben megy neki a dolog, de gyakorlatban nem próbálta még.
2009. márc. 12. 23:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

nanananana...


Én olyan srácról nem hallottam még, aki úgy érezte volna, hogy "ő még nem áll készen"....

Ez nekem több, mint fura.


Mindegy.

Biztosítsd a szerelmedről és egy határozott mozdulattal kapd el a srácot és kényeztetsd először szájjal. Verd csak ki neki. Hagyd hogy elmenjen. Miután megnyugodott, kicsit engedd, hogy veled foglalkozzon. És írányítsd hogy neked mi lenne a jó.

Kezdésnek ennyi. El kell vele hitetni, hogy nincs vele semmi baj és rajongsz érte!


25/f

2009. márc. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Persze hogy kell:) Be ne bújjon a szekrénybe ilyedtében:D

Nem kell elmondani neki, nem lehet annyira mulya...Ha odakerül a sor, lehet, hogy ügyetlen lesz kicsit, de tudni fogja, hogy mit kell csinálni...Tanítsd meg rá, hogy legyen magabiztos, akkor nem attól fog tartani, hogy beég előtted...Meg valahogy juttasd a tudomására, hogy nem fogsz a falnak futni, ha első alkalommal nem 3x lesz orgazmusod...Jah, meg mégvalami...Nagy gyerekbetegség a pénisz méretével kapcsolatos szorongás...Ha már megfogtad neki, dícsérd, ezzel is oldasz a gátlásain... Mellesleg ne várj rá, kapd el a grabancát, izgasd fel...Férfiból van, akarnia kell! Hát milyen pasi az olyan, aki nem áll készen? Nőtöl még elfogadom, de pasitól???o.o 23/F

2009. márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

bizonyítsam neki a szerelmemet? Nem vagyok szerelmes belé..vagyis kötődöm hozzá, de ez még nem szerelem.

Tudja mit kell csinálni, mert elméletben már beszélgettünk róla, és várjuk a megfelelő pillanatot. Én már várom, mert nekem hiányzik, de ő még nem gondolja, hogy készen áll. Most lesz 16 éves, akkor várjak vele még 2-3 hónapot?

2009. márc. 13. 13:37
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen - és közben szépen, fokozatosan ismerjétek meg egymás testét és lelkét is.
2009. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
91%

Ejj, egy 18 éves egy 16 éves fiúval? Hát, az fincsi lehet :)


Fogd le, kapd elő a bréjét, és verd ki szépen neki. Ennyi.

2009. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mutassuk meg neki mi ketten hogy kell, és aztán bitos nem fog félni.

Privit írj és egyeztetünk.

20/F

2009. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Még az email címed sem publikus :D

Hogy is írhatnék így? Amúgy meg vele szeretnék, nem mással.

Nagyon kedvelem.

2009. márc. 13. 18:30
 18/21 anonim ***** válasza:
90%
Na ilyenkor szoktam azt írni, ezért kéne párválasztáskor a kort / szexuális érettséget is figyelembe venni!
2009. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadódak:


Óhh hát hogyan gondolod te ezt... hát a kor nem számít. Meg a szerelem mindent legyőz. Meg jönnek a hülye történetek, hogy a csaj 18 éves a srác meg 11, de nagyon jól megvannak, és barátnői se szólnak semmit, meg egyébként is már 5 éve együtt vannak és jól működik....


Broáf!


Ezt beszélem már két hete, hogy nem egyforma az érdeklődésük, a világnézetük, a kapcsolataik az eltérő korúaknak. Később már annyira nem számít, de 16-18 évesen nagyon is.


Bár továbbra is mondom, hogy én ilyen gyerekkel még nem találkoztam, beleértve a cimboráimat is, hogy 16 éves srác nem kívánja a puncit.


Mondjuk a csaj ha levetkezne neki és bevenné a szájába amit be kell ilyenkor, lehet megváltoztatná az elképzelését a várakozásról... mondjuk kb 2 másodpercen belül...


25/f

2009. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

azért nem szeretné még,mert fél.

Próbáld meg fokozatosan...PL. vetkőzz előtte,puszilgasd,vedd le a pólóját stb.

Aztán tuti,hogy megváltozik a váleménye.

2009. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!