Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz ha 20 éves szűz srác...

Az gáz ha 20 éves szűz srác vagyok és azon gondolkozok hogy valakivel csak azért feküdjek le h elvegye? Mert már szörnyen gáznak tartom magam így.

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 20:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem gáz, csináld úgy ahogy te jónak látod
2009. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, én is kiírhattam volna a kérdést:D Én mondjuk várok az igazira és vele akarom először, de ha téged nagyon zavar hogy szűz vagy akkor keress egy prostit.
2009. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz ha 20 évesen szűz vagy... valaki mittomén 40 éves koráig az marad és nem zavarja. Majd eljön a maga idejében ne aggódj(:
2009. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Ha lánnyal akkor nem,hisz fiu vagy ez normális hogy már kívánod a szexet :)


17/L

2009. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
En is szuz vagyok (18 fiu), de szerintem egyaltalan nem gaz. En ugy vagyok vele hogy amikor osszejon akkor osszejon. De az elson inkabb egy parkapcsolatban esnek at mert szerintem az nem jo modszer h csak azert fekszel le vkivel h "nagyfiu" legyel es legyen mivel felvagni a haverok elott. (bocs az ekezetek hianya miatt-kulfoldrol irok.)
2009. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Előző: ugyanebben a cipőben járok, mintha magamat hallanám!
2009. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

hát nem gáz mert nincs a homlokodra írva, hogy szűz vagy, de nyugi. Hiába lesz bnőd úgyis rajta függ megfogod-e dugni vagy sem? Én anno 18.5 éves koromba nemhittem volna hogy a jókis bnőm akit annyira megismertem 2 hónap alatt csak 1 alkalmas lesz számomra :S:S szarul esett. Őis énis szűzek voltunk.... szóval ne nagyon "apellálj" arra hogy bnővel veszítsd el mert hiába ismered meg. koppansz akkorát mint a déli haragszó erre is készülj fel. Jah és érezelmeidet tarsd távol ha éppen már majdnem beteszed a farkad a puncijába ugyanis totál bele fogsz zúgni a csajba akivel elsőnek dux.


Am ha huzamosabb ideig nem kefélek senkivel mert manapság minden csajnak van barátja :S:S pff nah mindegy akkor énis ugy érzem mintha megint szűz lennék és kezd idegesíteni. Sok bnőm volt már de csak kevés ritka kivétel volt annyira kedves és aranyos velem hogy megengedte a dugi-danont. Mai napig énis várok már egy normális lányra :(


20/F

2009. dec. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szeva Haver!


28/F vagyok, és szűz. Várok az igazira.

Romantikus típusnak érzem magam, de nem fogom Ltyókra meg kisp*csákra pazarolni a férfiasságom. Túl sok van belőlük és éretlenek. Csak olyan lánynak fogom odaadni a testemet, akit arra érdemesnek találok. Miért lenne gáz, hogy szűz vagy? Én büszke vagyok rá, persze ez nem azt akarja jelenteni, hogy nem akarom elveszíteni. (2x amúgy sanszos lett vna...de nem akartam.)


Nem akarom beléd beszélni a gyereket, de úgy érzem, h. annak, hogy ennyire csappantnak érződik szavaidban az önbizalmad, vmi más ok is állhat a hátterében.

Családoddal mi a helyzet? Velük milyen a kapcsolatod?

Barátaid vannak-e? Bulizni szoktál-e vagy tényleg visszahúzódó vagy? (Én ezt érzem veled kapcs.)

Barátnőd volt már? Mennyire keresed őket?


M

2009. dec. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Bazz nem tom mi van, én a multkor tettem fel egy hasonló kérdést, ott meg mindenki leugatott, hogy mekkora egy lúzer vagyok, hogy még mindig várom az igazit...:S

Meg hogy szüzen fogok meghalni, ilyenek...kivétel nélkül...

Itt meg mindenki egyetért szinte...

Én is hasonló cipőben járok, de Akárki akármit mond, sdajnálom a 10 ropit csakazért, hogy ne legyek szűz

2009. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
jessszus, deh gáz h még szűz vagy. nem kell azokat követni akik már 15 évesen szexelnek. hidd el h sokkal jobb lesz az "igazival", mint egy prostival. ne aggódj, eljön a te időd is! 21/L
2009. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!