Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz ha 20 éves szűz srác...

Az gáz ha 20 éves szűz srác vagyok és azon gondolkozok hogy valakivel csak azért feküdjek le h elvegye? Mert már szörnyen gáznak tartom magam így.

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 20:34
1 2
 11/17 anonim válasza:

Én 27 éves vagyok és még szűz, úgyhogy szerintem egyáltalán nem gond. Én inkább azt látom problémának, hogy te túlságosan bele vagy ebbe betegedve, amit persze megértek, mert dolgoznak a hormonok, de hidd el lesz olyan lány, aki téged akar csak, és vele lesz a legjobb. Ne pazarold fizetős nőkre a pénzed, mert nem éri meg egyik sem. Légy szerelmes, mert az szép, tiszta és őszinte dolog. Én ezt tudom Neked tanácsolni.


Szeretettel üdvözöllek

2009. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Azért arra kíváncsi lennék,hogy miért vagytok még mindig szüzek, vagy nem jött össze a barátnő. Külső, gáz stílus, kockaság, vagy eddig nem érdekeltek annyira a lányok? Sokan áltatják magukat ezzel a szöveggel, hogy "várom az igazit", de lehet emögött tök más ok van, amin ha változtattok egyből felkelthetitek a lányok érdeklődését.

Én a helyetekben keresném az okokat, és megpróbálnék változtatni és nem azt várnám hogy mikor repül a sült galamb a számba.

20/L

2009. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Nindzsaa ***** válasza:
25%
Annyira vicces amikor a szüzek veregetik egymás vállát, hogy: " nem gáz, dicséretes, tiszteletreméltó" meg a: "tartogatom magam valakinek" ezek annyira vesztes dumák ha összeszednétek egy lányt és esetleg mondom csak esetleg úgy alakulna a dolog akkor elkopik a farkatok vagy a lelketekből letörik egy darab vagy mit veszítenétek el amit amúgy egy másik hölgynek tartogatnátok?
2009. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
az a gáz hogy vki csak szexre kell am az hogy szűz vagy az nem gáz
2009. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy azért csinálnád, hogy ne legyél gáz.. Szerelemből vagy csak egyszerű vágyból kellene..
2009. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én 20 éves lány vagyok és szintén szűz.

Az nem gáz, h szűz vagy, az a gáz, h azon gondolkozol, h lefeküdj valakivel, h ne legyél az! Te döntésed, de ne csináld, mert meg fogod bánni!

Nincs rád írva, h az vagy és ne legyen rajtad belső nyomás emiatt.

Én olyannal szeretnék először lenni aki tényleg szeret, akiben megbízok és akinél érzem, h igenis érdemes arra, hogy vele legyek.

Az utolsó pár hozzászóló írta, h magadban kellene a hibát keresni, h miért vagy még szűz. Nekik üzenem, h vannak olyanok, akiknek vannak elvei, ami ma dicséretes dolog, főleg a 20 éves korosztályban. Az ilyen emberek közül szerintem mindenkinek lett volna alkalma elveszíteni, csak mondjuk a partnert, időt, helyet stb nem találta alkalmasnak vagy akár az a bizonyos szikra nem volt meg.

Ezzel nem azt mondom, h aki már nem szűz, annak nincsenek elvei, csak nekik szerencsés esetben olyan partnerrel eset meg a dolog, akit érdemesnek tartott rá.

2010. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
na még mindig szűz vagy kérdező?
2013. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!