Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan feküdjek le a párommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan feküdjek le a párommal, ha ő még szűz, én már 3 éve nem?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány, 18, és van egy fiatalabb srác. Kell ilyenkor valamire vigyázni? Hogy mondjam el neki, mit is kell csinálni? Elméletben megy neki a dolog, de gyakorlatban nem próbálta még.
2009. márc. 12. 23:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az sokkal jobb, ha nem mondod, hanem mutatod, hogy mit csinálod. Vezesd a kezét, a mozdulatait. Ha nem áll fel neki, vagy nem tud elmenni, akkor ne hagyd, hogy elmenjen a kedve az egésztől, nem sikerülhet minden elsőre. Amire még figyelni kell az a védekezés. Ha gumit használnátok, akkor lehet, hogy az is feszélyezni fogja, inkább te húzd fel a gumit neki. Az is lehet, hogy a gumit kényelmetlennek fogja találni és azért nem fog menni. Akkor pedig hozzá kell szoktatni, az is lehet egy pár alkalom.
2009. márc. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
köszönöm, de hogy vezessem rá?
2009. márc. 12. 23:13
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
mutasd neki...meg hát ezért van a petting
2009. márc. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
pettingeltetek már?
2009. márc. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem, idáig még nem jutottunk el..félt hogy beég előttem, és én nem erőltetem.
2009. márc. 12. 23:20
 6/21 A kérdező kommentje:
Csak 1 hónapja vagyunk együtt. Azt mondta, hogy szeretne várni vele. Meddig "várjak" rá?
2009. márc. 12. 23:20
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
a pettingel nem kell várni hiszen az nem = a sexxel...én a pettinget tanácsolom de persze azt is csak szépen fokozatosan
2009. márc. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
de fél attól h beég akkor miért nem beszélgettek erről?...h te "segitesz" nneki
2009. márc. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Oké, most komolyan... elmúlt már 14? Nem hiszem el hogy egy 16-17 éves srác ne tudná mit kell tenni, a barátom is tudta, neki is az első volt, mégsem volt semmi gond.. 15 éves volt én meg 21.
2009. márc. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem viszont nagyon okos, hogy így vigyázol rá - nem tudjuk, ő mennyire érett. Szerintem a puncid még ne nagyon mutogasd neki (főleg, ha közben izgulsz is).

A pettinget is szép lassan, érzéssel: a melled biztos, hogy el fogja őt bűvölni :-) - tanítsd meg, hogyan bánjon vele!

Aztán majd később simogatás a takaró alatt - aztán jöhet a többi. 16 éves kora előtt a behatolás még talán nem kellene.

2009. márc. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!