Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért akarják a férfiak még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a férfiak még párkapcsolatban is rongyként kezelni a nőket az ágyban?

Figyelt kérdés
Nagyon durván szárnyra kapott a probléma, látom az oldalon és az ismerőseim körében is. Nyíltan kijelentik, hogy még az a nem normális, aki nem szeretne mást, csak PIV szexet. Nem szeretne orált, mert a női részről az dugó mozdulattal jár a másik szájába és a másik fejét használja aktusra, nem nyalakodás mint fordítva, nem szeretné a párja farkát cincálni kézzel, és nem szeretné, hogy a testén landolna a sperma, mivel egy leköpéssel tartja egyenlőnek, nem szeretné ha kutyapózban kellene szexelni a saját szerelmével. Ellenben szeretné ha a férfi mindent megtenne, hogy legyen a nőnek legalább egy orgazmusa, de ne kérjen mindenféle fáradtságot cserébe, hogy neki még nagyobb orgazmusa legyen, mint az alap, amit MINDEN EGYES SZEXNÉL MEGKAP. Szeretkezni szeretne, ölelkezve, csókolgatva, egymás szemébe nézve és mást nem. Nincs egyáltalán ilyen férfi manapság? Sok nő valóban azért teszi meg ezeket a leírt dolgokat is a férfiaknak mert még ők maguk is elhiszik, hogy ezt muszáj?

okt. 11. 21:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%

"Nem landolhat rajtad a sperma? A férfi hogyan védheti meg magát a te nedveidtől amik síkosítják a puncidat?"


Szexeltél már? A két folyadék teljesen máshogy távozik. Kb mint izzadás vs tüsszentés.


De kinyithatja a száját, és mondhatja, hogy nem akar nyalni. Ennyi. Nem vagyok férfi, nem kényszeríteném olyanra, amit nem akar, nem okozna örömet.

okt. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

11

Ez rendben van, de akinek semmi sem jó, és minden undorító és minden fúj az akkor ne szexeljen. Vagy találjon magának egy hasonlóan korlátolt idiótát, de egy pillanatig se gondolja, hogy nála van a bölcsek köve.

okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

#11

Csak míg az egyikkel nem feltétlen kell érintkeznie a nőnek, addig a másikkal minden aktus során érintkezik a férfi. Majd legközelebb én is azt mondom: Fúúúúj, én csak popsiba rakom be, mert undorodom a nedveidtől!

okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

S te azon kívül, hogy megcsókolod s szétteszed a lábad pontosan mit is szeretnél hozzátenni a szexuális életetekhez?


S légyszi tényleg ne cincálj farkat, mert szegény párodnak fájna. Kézzel kielégíteni nem cincálás ám.

Az meg hogy egy férfi elélvez, nem jelenti, hogy jó is volt veled a szex, szimplán a farok izgatása megtörtént, sperma távozik


Amúgy te ezt szeretnéd, de kérlek ne keverj bele más nőket. Nem mindenki egy pózba, lassan szeretné. S van, aki szeretne kölcsönös örömet szerezni a párjának

okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem te na akarj ffit legyél leszbikus..az való neked... szànalmas.
okt. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a férfinek semmit nem szabad, viszont a nőnek minden vágyát lesnie kell. Hmmm....

Leköpéssel teszed egyenlővé, ha sperma éri a tested - ergo megalázásnak veszed.

A kutyapóz is megalázó neked.

Téged vagy valami trauma ért vagy aszexuális létedre szexet akart tőled a volt párod, mert te sem tudtad, hogy aszexuális vagy.


Én is nő vagyok, de egyszerűen nem értelek. A szopást se értem, amit írtál. Én szeretek szopni, viszont nem szeretem a szopatást. Nem minden férfi rángatja a fejedet a farkán... Konkrétan eddig egy férfival sem találkoztam, aki ezt tette volna kérdezés nélkül. Az egy dolog, hogy mondjuk ők mozognak a számban, de nem szopatnak. De ha szóltam volna nekik, hogy ne is mozogjanak, akkor nem mozogtak volna... Mondjuk én megválogatom, kikkel fekszek le.


Ja, és eddig kb minden férfival volt orgazmusom, mind figyeltek az én élvezetemre és ha mondjuk hamarabb elélveztek, mint én, utána ujjaztak, nyaltak, hogy én is elélvezzek vagy jött a második menet.


Arra jó volt, hogy kiírtad ezt a kérdést, hogy rádöbbentettél, milyen csodás férfiakkal voltam eddig együtt, ha volt is hibájuk, a rossz szex nem tartozott közéjük :D

okt. 12. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
49%
Ezt csakis egy diszlexiás incel irhatta. Egyszerűen értelmezhetetlen az egész agymenés.
okt. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!