Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők már nem alkalmasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők már nem alkalmasak a családanya szerepre?

Figyelt kérdés

Sok férfitól hallottam már ezt, hogy manapság a csajok a Szex és New York-on meg társain szocializálódnak, alapnak veszik, hogy nekik mindenből a legjobb jár és nem igazán akarnak áldozatot hozni, a macska kell nekik gyerek helyett. Szerencsére a többségük azért dugni szeret, utána meg büszkén kiabálhatja a világba, hogy neki nincs szüksége férfira.

Múltkor egy taxisofőr is mondta akivel beszélgettem, hogy sajnál minket fiatalabb srácokat, mert neki van felesége, de nekünk már nem lesz kit elvenni, annyira elment rossz irányba a világ.



okt. 8. 10:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
TE ideális férj, apa lennél? Ha igen, akkor már találtál volna feleséget. Magadon dolgozz talán, ahelyett, hogy a nőktől vársz mindent.
okt. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

A szex és New Yorkon?:D

Gondolod, hogy a mai fiatalok olyan sorozaton szocializálódnak ami már akkor ment a TV-ben amikor ők még nem is éltek?:D

És ez szerintem rá is ivlágít arra, hogy mennyire érzékeled a realitást, innentől kezdve kár a kérdésre több energiát pazarolni.

okt. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%

Te milyen áldozatot hozol? Te nem szeretsz dugni? Vagy csak azt, de gondolom utána nem akarsz 2 évig otthon babaácskát pelenkázni, majd még 10 évet futkosni ovi-suli-edzés-szolfész plusz kéthetente a beteg gyereket ápolni otthon. Vagy de?

Tudom, te dolgoznál. Te hát a te életed fikarcnyit sem változna. 4 gyerekkel sem.

okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Sokkal inkább az a helyzet, hogy nem vágynak családanya szerepre. Látták hova vezetett az anyjuknak, nagyanyjuknak, hogy nem becsülte meg őket a férjük, teljes önfeláldozás az alap elvárás volt, míg a férfiak mit áldoztak fel? Többségük max a nyílt nőzést. De mi is ma a családanya szerep? Dolgozzon teljesállásban, és fizesse ő is a számlákat, az egyenlőség nevében, de a háztartást is meg a gyereknevelést vigye teljesen ő, mert ezek “női feladatok”. A mai nők többsége meg inkább úgy van ezzel, hogy ez kell a francnak, hogy ő játssza a felnőttet, elvárásai ne legyenek, és szolgálja szó nélkül a gyerekeit meg a felnőtt gyerek férjét, aki egy kanalat nem mosogat el magától, és a mosógép bekapcsolására állítása szerint eredendően alkalmatlan. Természetesen a férfiak között is vannak kivételek, de pláne a fiatalabb generációban gyakori ez, hogy még az egyenjogúság és feminizmus rájuk irányuló pozitív részét szinte követelik (pl ne kelljen randira hívni a nőt, vagy ne adj isten fizetni neki egy vacsorát), de a hagyományos női szerepeket meg elvárnák (pl a nő főzzön, mosson, takarítson, és ha a pasika véletlenül elmosogat két tányért, azért egy hétig ünnepelje, hogy milyen sokat segít). Ez pedig nem vonzó jövőkép a nőknek. Gondolom érthető hogy miért.
okt. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%

Kérdés mit takar a "családanya szerep"? Ami engem illet szeretnék gyereket, de nem szeretném anyukám életét. Ha valakivel EGYÜTT vállalok gyereket, akkor elvárom, hogy együtt is gondozzuk, neveljük, vigyük jobbra, balra stb. Ne az legyen, hogy én tudom a napirendjét, én tudom milyen külön órákra jár, én tudom, hogy kell ellátni, ha beteg, én tudom, hogy kell pelenkát cserélni, cumiztatni, fürdetni, én vagyok a szülő, apu meg olykor játszik vele, ha kedve van. Mindemellett persze munka utàn én hozom, viszem, én főzök, én takarítok, én vásárolok be és apu besegít, ha úgy van és külön meg van kérve.

Én ilyen családmodellben nőttem fel és köszönöm, nem kérek belőle, ha ezt értjük családanya címszó alatt. Én egy teljes, egész, ép felnőttel szeretnék gyereket vállalni, aki ki tudja és ki is akarja venni a részét a szülőségből, a háztartásból, a közös életből.

Ha ez a Szex és Newyork feeling, amiről írsz, akkor ezen definíció szerint nem leszek jó családanya.

okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
30%

A férfiak se alkalmasak a klasszikus szerepükre.


A szaporodást megoldják a feketék meg az indiaiak. Ők se felelnek meg a régi szerepeknek, csak ungabungaföldén nem nagyon van más szórakozás, mint a szex.

okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
13%

Nem igazán értettem soha, amikor valaki az anyaszerepről mesél, miért a legszélsőségesebb példákat hozza fel, környezetemben sok nő úgy áll ehhez hozzá, hogy amolyan....félgőzzel.

Aki szét akarja hajtani magát ebben a feladatban, az férjként is megteheti.


De ha egy mai 20-on éves lány olvassa ezt a sok negatív károgást a neten az anyaságról, fix, hogy elmegy még a férfiaktól is az étvágya.

okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
A nők elsődleges dolga a szülés.
okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%

Nem, nem alkalmasak csaladanyanak.


Egyedulallo apakent mondom, aki furdetett, pelenkazott, ejszakazott es hajnalban kelt, orvoshoz vitte, edzesre taborba, korrepetalasra hordja heti haromszor mind a kettot.

Megfordultak a szerepek, amivel a nok dobaloznak, azt mar mind a ferfiak csinaljak.

A kornyezetemben szinte minden masik csaladban is.


Nem kerek kioktatast, meg kamuzast,de

nyugodtan pontozz le, ha attol megnyugszik benned a sarkany. Peace.

okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%

9, ugyan nem ilyen mértékben, de azt látom az oviban én is, hogy egyre több apuka van jelen. Szerintem ez szuper dolog. Ezekben a családokban az anyuka is ugyanúgy jelen van.

Szerintem ez az ideális felállás, de a családanya elvárás nekem nem ezt sugallja.

okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!