Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők már nem alkalmasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők már nem alkalmasak a családanya szerepre?

Figyelt kérdés

Sok férfitól hallottam már ezt, hogy manapság a csajok a Szex és New York-on meg társain szocializálódnak, alapnak veszik, hogy nekik mindenből a legjobb jár és nem igazán akarnak áldozatot hozni, a macska kell nekik gyerek helyett. Szerencsére a többségük azért dugni szeret, utána meg büszkén kiabálhatja a világba, hogy neki nincs szüksége férfira.

Múltkor egy taxisofőr is mondta akivel beszélgettem, hogy sajnál minket fiatalabb srácokat, mert neki van felesége, de nekünk már nem lesz kit elvenni, annyira elment rossz irányba a világ.



okt. 8. 10:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem is akarok rá alkalmas lenni. Utálom a gyerekeket. Olyan kapcsolatban élek ahol semmi keresnivalója egy gyereknek.
okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%

Az elkövetkezendő években szeretnék majd gyereket és a páromat ideális társnak látom ebben, de amit a #4-es felhasználó írt, még mindig túl sokszor bizonyul igaznak.

Eleve a nők kerülnek kiszolgáltatottabb helyzetbe a terhesség és a szülés által (nyilván ezzel nem lehet mit kezdeni), de ezt követően is sok esetben rájuk kerül a feladatok nagyrésze. Ő marad általában otthon, ő vezeti a háztartást és a gyereknevelést, és ezek nem nyolc, tízórás műszakok, hanem a nap mind a huszonnégy órájában készen kell állni. Egy nőnek sokkal esélyesebben kell lemondania a saját álmairól, mint egy férfinak. Szerintem érthető, hogy sok nő kiábrándult ebből az életútból.

Nyilván amit leírtam, az a rosszabbik kimenetel, vannak ennél jobb jövőképek (például az én szüleim házassága a mai napig harmonikus és ez nem a gyerekeik kárára történt), de a kockázat az tetszik vagy sem, mindig jelen lesz valamilyen szinten.

Pont annyira alkalmasak családanyának a mai nők, mint családapának a mai férfiak. A mai generáció pont annyira alkalmas a gyerekvállalásra, mint 10, 100, 1000 éve voltak az emberek. Mindig is voltak jó és rossz szülők, bármennyire is kártékony az utóbbi kategória.

25/N

okt. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
24%

Te jó apa lennèl?


Kezdjük ott hogy keresel annyi pénzt (minimum 1 milliót ) ami elég a gyerekvàllalashoz?

okt. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

#13

A vicc az, hogy keresek annyit, de attól még k.va sz.r apa lennék

okt. 8. 11:28
 15/27 anonim ***** válasza:
15%
A mai nők már nem akarnak szoptatni csak szopni.
okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
69%
A nők legnagyobb része tökéletesen alkalmas családanyának, házicseléd viszont nem akar lenni. A férfiak nagy része viszont csak az utóbbira vágyik, ha hajlandó egyáltalán gyereket vállalni.
okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
63%

14

Te mitől lennél jó apa-alapanyag?


Nem igaz, hogy a nők nem amarnak csaladanyak lenni, az viszont igen, hogy nem minden áron akarnak azok lenni

okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
86%

A legtöbb nő nem akar munka után a gyereken meg lakáson gürizni, amíg apa alszik. Nem akar engedélyt kérni a férjétől hogy zuhanyozhasson, hogy legalább addig figyeljen a gyerekre. Nem kell miután terhesen vagy kisgyerekesen szétcsalják egyedül eltartania a gyerekeket valahogy + dolgozni és megoldani, hogy ha beteg a gyerek akkor otthon tudjon maradni a munkája elvesztése nélkül + megoldani a kiesett pénzt. Apuka meg vagy fizet gyerektartást, vagy nem és mint tudjuk, az elég sovány segítség.


Nem azért nem vállalnak a mai nők gyereket, mert nem jó anyák lennének, hanem tanultak a saját anyjuk hibáiból és nem akarják úgy végezni.

Én amúgy szeretem a gyerekeket és szeretnék, de csak akkor ha olyan életet építek fel, ahol a saját fizetésemből is nélkülözés nélkül fent tudom tartani őket akkor is, ha elhagynak. Ezt meg nagyon kevesen tudják megcsinálni.

okt. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
5%
16. Mit rinyáltok? Terhesség alatt és után is az apa dolgozik tovább, ő adja a pénzt! Természetes, hogy az anya a cseléd. Majd ha ugyanannyi pénzt ad bele vagy dolgozik ő is mellette, beszélhetünk az otthoni munkamegosztásról és közös gyereknevelésről, kisanyáim!!!
okt. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
73%

"Természetes, hogy az anya a cseléd."

Pont ez a probléma. Hogy sok férfi a mai napig nem tekinti egyenlő félnek a nőket, hogy a mai napig nem értik meg, hogy a házvezetés és a gyereknevelés ugyanúgy munka, hogy a nők mekkora áldozatot hoz a családért. Ezek a férfiak nem érdemlik meg sem azt, hogy férjek, sem azt, hogy apák legyenek.

okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!