Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40+ családanyaként hogy érzed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ családanyaként hogy érzed magad a párkapcsolatodban?

Figyelt kérdés
Pl. nem unod? Minden tekintetben kielégít? Önmagad vagy? Van ami hiányzik?
febr. 27. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szarul. Majdnem megcsaltam, és kiderült. Legalább tettem volna meg.

Mindketten változtunk, de divergensen.

febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok a helyemen, nem tudom megmagyarázni miért.

Nincsenek nagy gondok, mégis minden gond.

febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden gondolkodó házas ember (túlnyomórészt nők, de vannak azért férfiak is) életében eljön ez az érzés, többnyire 40 körül.


Egy 40-es férfi

febr. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
40 felett szerintem sok embernek gáz az élete.. ki kell szinezni kicsit.. nem szabad belefásulni a hétköznapokba...
febr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi 40+-osan ismerkedtünk meg és házasodtunk össze, már gyerekekkel.

Életem legjobb, legboldogabb kapcsolata. Mindig is őrá vártam.

febr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es, szívemből szóltál.

Tessék kérem vidámnak lenni, nem elhanyagolni magunkat, dolgozni azon, hogy jobb kedvünk legyen. Én boldog ötvenéves szeretnék lenni! Teszek érte. Táplálkozás, pozitív életszemlélet. Idő kérdése, és túl leszek/leszünk ezen a mélyponton...

febr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18 éve vagyunk együtt, néha már kicsit uncsi, de igyekszünk minőségi időt együtt tölteni heti szinten.Sokat kirándulunk, sétálunk. Egy 14 éves gyerekünk van. 37/N
febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rosszul. De már öreg vagyok újrakezdeni. Csak lakótársak vagyunk. A gyerek és az anyagiak az elsődleges.
febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Soha nem vagy öreg új életet kezdeni. Ez az egy életed van neked is. Nincs több sansz.
febr. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy egyedül újrakezdjem, valóban nem vagy öreg. Viszont a korosztályomnak a fiatalabb nők az ideálja, plusz családosak. Azt szokták mondani, hogy a házasságok fele válással végződik. De csalóka ám ez a statisztika. Vagy felétek nyüzsögnek az elvált negyvenes, ötvenesek? Én kb.2-3 férfit ismerek aki ennyi idős és szingli, ebből szerinted mennyihez vonzódok? Egyszer megnéztem a KSH oldalán a válások alakulását. A helyzet az, hogy a friss házasságok fele valóban válás lesz pár éven belül. De a meglévő házasságoknál olyan arányt találtam, hogy kb.1000 házasságra jut 8-10 válás. Évente 8-10 pasi 1000-ből, akit kidobott az asszony. A többi csücsül az érdekházasságában életfogytig. Ez nem is fog változni ilyen lakhatási és megélhetési körülmények közt.

Akkor miből nem öregedtem még ki? Gyereket már nem biztos, hogy jó ötlet lenne szülnöm. A fiatalabb férfiak inkább csak szexre keresnek idősebb nőt, amíg keresik a nagy Őt. De nem is vonzanak a fiatalabbak. Megtanultam, ez az élet rendje, szeretőnek kellek vagy ingyen ly...nak. Van, akinek nagyon bejövök, látom rajta, de egyszer megégettem magam, nincs már kedvem unaloműzőnek lenni meg egotuningnak egy házas férfi számára.

febr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!