Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy rendezted le magadban ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rendezted le magadban ha valakivel kölcsönös vonzalomban voltál, de a párkapcsolatod mellett döntöttél?

Figyelt kérdés

Hogy tetted túl magad az egészen?

Mi volt az a dolog/pont, ami után úgy érezted, hogy már nem érdekel?

Mi váltotta ki, hogy megszűnt a vonzalom?

És a másik féllel mi lett? (Mivel ugye a kérdés arra vonatkozik ha kölcsönös vonzalom állt fenn.)


2023. aug. 28. 14:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Volt is köztetek valami?
2023. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Kis lány vagy még.
2023. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Egyszerű. Azazhát... leírva egyszerű, a valóságban abszolút nem az:D


Szóval annyi volt, hogy döntöttem. A hűség bizony döntés kérdése.

Igen, megelőzte 1-2 hónap örlődés, viaskodás, vágyakozás, bűntudat stb, de igazából ahogy megszületett a döntés, kb elvágólagosan megszűnt a gyötrődés és "felszabadultam".

Onnantól kezdv enem esett nehezemre elkerülni azokat a szitukat a másikkal, ami ábrándozásra, vágyra adhat okot, nem ütöttem le a feldobott labdákat stb..

persze ebben segített az is, hogy amúgy amásik is próbálta tiszteletben tartani azt, hogy kapcsolatban vagyok és eszébe sem jutott belegázolni az egészbe stb.


Az idő telt és az egész egy szép emlékké vált.

Olyannyira, hogy annak ellenére, hogy párom anno kimondottan féltékeny volt miatta, évekkel később együtt mentünk annaka másiknak az eksüvőjére. Mert egyébként mi is meghívtuk a miénkére.. Persze egyik esetben sem a lagziba, csak a templomira, de na:D


Szóval a hűség döntés kérdése.

2023. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Munkahely váltás
2023. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Ha fiatal meg valaki nagyon kar elnyomni.. 1-2 eves kapcsolatok es 18-22 evws kor kozott siman atgondolnam .. A fiatalsag nem jon vissza az evek meg telnek!
2023. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Rossz döntés volt, együtt maradtunk, de már nem volt ugyanolyan.. utólag megbántam, szétmentünk a párommal, az is rossz volt, a másikkal már nem tudtam összejönni, mert haragudott, és nem bocsájtott meg. Abszolút padlóra kerültem :(
2023. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha megszűnt a vonzalaom akkor a párod válaszd. Ha nem szűnt meg, akkor mérlegelj miért vonzódsz egy másik nőhöz. Ha ki írtad a kérdést valószínűleg nem csak vonzalomról van szó!
2023. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

23 voltam, országot váltottam.

Nagyon megbántam, hogy viszonzott szerelmet utasítottam vissza:(

Együtt maradtunk, de érik a válás.

A másikról annyit tudok, hogy ő sem találja a párját azóta sem.

Elcsesztük, becsületes akartam maradni.

2023. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#7 Honnan tudod, hogy férfi a kérdező?
2023. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Megérzés! Kedves kérdező megtudhatjuk nő avagy férfi vagy?
2023. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!