Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együtt élnek évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik együtt élnek évek óta párok szoktatok pukizni egymás mellett?

Figyelt kérdés

2023. febr. 13. 14:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Persze. Nem tartogatom itthon.
2023. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Mi még együtt se vagyunk egy éve. Már régóta pukizunk egymás előtt. Kb első randi után 1-2 hónappal kezdtük. Majdnem egy éve együtt vagyunk és kb együtt is élünk azóta.

21N

2023. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
31%

2 exem volt csak olyan aki elottem fingadozott, a többi egy sem. Pedig együtt élős vagy napi szintű együtt alvós kapcsolatban is voltunk.

Az a 2 pasi is akkor kezdett rá mikor már más nőket hajkurásztak mellettem, és kb kifelé voltak már a kapcsolatból.

2023. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Eleve krva gáz és bunkóság a másik orra alá fingani.
2023. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Szoktunk. Az ember - meg kb az összes élőlény - anatómiai szempontból az emésztés folyamán termel gázt. Ennyi. Ez hozzátartozik ahhoz, hogy mindenki ember. Nem szórakozunk azzal, hogy egymás fejébe fingunk, de ha kell akkor nem tartjuk vissza. A kutyánk is fingadozik (sőt ő nagyon büdit szokott) és mondok jobbat, a 7 hónapos kislányunk is olyan hangos pukikat nyom ki, hogy csak lesek. Ráadásul én Crohn-beteg is vagyok, eszembe sincs visszatartani, hogy utána elkezdjek görcsölni. Nem ér annyit. Anno a férjem is mondta, hogy ő annyi nővel randizott, de egy se mert fingani előtte. Az előző nője se, pedig azzal 10 évet együtt volt. Engem pedig el is vett feleségül. Ha valaki előtt fingani se lehet, mert zavarja, akkor nem egymást kerestük. Na lehet lepontozni meg fintorogni, hogy de gusztustalan vagyok nőként. Pedig mi sem glittert fingunk, aminek nincsen olyan illata mint a friss tavaszi virágos rétnek. 😄
2023. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Az ismerkedés fázisában taszító lehet. De egy idő után mindkét fél rájön, hogy nincs értelme tartogatni, mert természetes dolog. Általánosságban szerintem 1-2 hónap párkapcsolat után fogtok kevésbé ügyelni rá
2023. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nem tartjuk undorítónak a természetes biológiai folyamatokat. Nyilván nem nyomjuk bele a másik arcába a seggünket amikor épp ránk jön az ihlet, de nem is szaladunk kényszeresen másik szobába, ha épp úgy alakul.
2023. febr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha kijön, akkor kijön, de nem szoktunk direkt.
2023. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

5ös leírta a véleményem!

Nálunk is így van csak macska van kutya helyett, őt még sose értem tetten. :D

Férjemmel baromi jókat szoktunk nevetni egy váratlan pukin. Persze nem szándékosan meg nem egymás fejére szoktunk, de nem megyek el 2 szobával arrébb ha kell és beszélgetünk.

A baba meg mindkettőnket lepipál :D

Humorérzék nélkül nehéz lehet élni.

2023. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
32%
9. Hatalmas humor!
2023. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!