Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együtt élnek évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik együtt élnek évek óta párok szoktatok pukizni egymás mellett?

Figyelt kérdés

2023. febr. 13. 14:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Laktózintoleranciám van, ha tartogatnám mindig fájna a hasam.
2023. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%
Hogyne! Nyilván mi se fingunk egymás orra alá, de ilyen az ember. Ha kell akkor kell. Ezt csak a társadalom teszi beléd hogy undorító
2023. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%
Pár hónap után is. Nem csinálunk ügyet ebből. Fingani muszáj.
2023. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
29%

12. Nem, nem a társadalom. Ebéd közben büfögni is undorító, a kollégám ezzel szórakozott, majd meguntam és a fejére öntöttem az ebédemet. Szórakozzon a jó kúva anyjával a paraszt. Azt sem tolerálom ha valaki mellettem fingik és szagolhatom. Ha én nem teszek ilyet, jogosan várom el hogy más se tegye. A tömegközlekedésen sem telefonálok kihangosítva, a zenét sem hallgatom úgy, ha utazok nem ugatom végig az utat 40cm-re a mellettem ülőtől 2 órán át beszélve a büdös nagy semmiről. Nem, nem a társadalom teszi ezeket belém, hanem nem akarok más terhére lenni. Tudom ez a mai önző és egoista parasztoknak felfoghatatlan.


Figyelj, engem nem érdekel hogy ti a paplan alatt telefingjátok a szobát, félre ne érts. Értem én azt hogy ez nektek frenetikus humor, de vannak akik ezt zokon veszik. Ennyi erővel a szoba közepére is lehetne sz*rni, vagy a sarokba dobni egy jó nagy tenyérnyi zöld turhát. Parasztéknál ez így megy gondolom.

2023. febr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%

Nem.

11 éve vagyunk együtt, kb háromszor hallottam fingani, azt sem akarattal csinálta.

Ha véletlen, akkor nem probléma, de szándékosan a másik orra alá fingani paraszt dolog és bennem megöli a vonzalmat.

Volt ilyen pasim, a vége felé már szex közben sem érdekelte, én meg nem szeretek fingszagban dugni.

2023. febr. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

14, te teljesen el vagy tevedve. Azért mert fingunk egymás előtt, nem azt jelenti hogy bofogok az asztalnal, meg kihangosítva telefonálok 😅 írtam, hogy nem fingunk a másik orra alá. De látom nem sikerült értelmezni a mondatot.

Látom nagyon fekete-feher nalad a vilag, ha szerinted pukizni = a szoba közepére szarni 🤦‍♀️

2023. febr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
16. Nem fekete és fehér. Nincs egymás előtt fingás, ez krvára kiábrándító. Ha a buszon utazol is fingasz?
2023. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
86%

Minden olyan párnál, ahol tiltólistás a fingás, legalább az egyik fél szívesen fingana szabadon, ehelyett inkább szenved, és párás homlokkal magáévá teszi a "mink finomabb emberek vagyunk azoknál a proliknál, akik finganak!" mentalitást. Fingtagadók! Szabadítsátok meg hát párjaitokat a fingási tilalom alól!

Ez amúgy igazán kézenfekvő és nagylelkű ajándék volna Valentin napra is!

2023. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
14, látszik, hogy nincs gyereked, meg soha nem kellett még beteg rokont ápolni. Majd őt is kérd meg hogy menjen ki fingani mert te ezt nem bírod
2023. febr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!