Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy rendezted le magadban ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rendezted le magadban ha valakivel kölcsönös vonzalomban voltál, de a párkapcsolatod mellett döntöttél?

Figyelt kérdés

Hogy tetted túl magad az egészen?

Mi volt az a dolog/pont, ami után úgy érezted, hogy már nem érdekel?

Mi váltotta ki, hogy megszűnt a vonzalom?

És a másik féllel mi lett? (Mivel ugye a kérdés arra vonatkozik ha kölcsönös vonzalom állt fenn.)


2023. aug. 28. 14:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10. Ismereteim alapjan az ikyen kerdesekrt nok irjak ki nagyobb aranyban ezert 90% hogy nő!
2023. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Srácok, amúgy nemtom feltűnt-e, de baromira nem a kérdésre válaszoltok:D

Föltesznek egy kérdést amiben a saját tapasztalatodat kellene megosztani, erre a kérdező személyét és élményeit kezditek firtatni.

Ha azt szerette volna, hogy az ő élethelyzetével, szituációjával foglalkozzatok, akkor elég valószínű, hogy írt volna róla. De egy betűt nem írt róla, helyette feltett egy halom kérdést a ti tapasztalaitokról.


Szóval mi lenne, ha a kérdésre válaszolnátok?:D

2023. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
12. Vannak valaszok is ha feltunt volna.
2023. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
37%

Yep, az első 11 válaszból 4 válaszol a kérdésre. Ebből enyém az egyik.

Azaz a válaszok közel kétharmada csak spam. Elég fos arány. Mondjuk már megszokhattam ovlna, ezt az oldalt mindenre használják, csak arra nem, amire való...

2023. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nő vagyok egyébként.
2023. aug. 28. 16:48
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Depressziós lettem, mert a szép kilátások ellenére már nem működött... a csávó meg elkezdett inni mert padlóra került, amiért kidobtam... életem egyik legrosszabb döntése volt :(
2023. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Eldöntöttem, és próbáltam tartani magam hozzá. Nagyjából fél évig esélyünk sem volt találkozni, ez is segített. De nekem soha nem jött el az az elvágólagos pillanat, hogy na most már nem érdekel. Többször éreztem így (amikor a saját kapcsolatom harmonikusabb lett, amikor ő kezdett új kapcsolatba, amikor nem tartotta egy felém tett ígéretét, ami fontos lett volna nekem), de valójában egyek mindig csak hullámok voltak, kisebb-nagyobb mértékben mindig visszaestem a hullámvölgybe. Most is azt gondolom, hogy sikerült elfogadnom, hogy úgy történt ahogy, de azt is elfogadtam már, hogy lehet vissza fogok még esni ismét.

Az, hogy évek óta nem láttam és nincs köztünk kapcsolat nyilván segít. Igazán az segítene, ha elégedett lennék a jelenlegi életemmel.


A másik fél, amikor egyértelművé vált, hogy nem szakítok érte, szerintem hatékonyabban elzárta és túltette magát rajtam. Nem tudom mi lett vele, mert azt már nem osztotta meg velem.

2023. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
No vagyok. Nekem akkor sikerult a masik iranti titkos vonzalomnak veget vetni, amikor beteljesult. Ha nem lepek felre, mai napig masokra gondolok. Nalam beteljesult, volt par talalka, szex. Es borzasztoan jo volt. De igy tudtam elengedni. Megvolt.
2023. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!